оптикоэмиссионные спектрометры, рентгенофлуоресцентные анализаторы, лазерные оптикоэмиссионные анализаторы для химического анализа металлов и сплавов
Спектрометр оптико-емісійний Metavision1008i-3

Спектрометр Metavision-1008i 3 забезпечує високе розділення і низькі межі виявлення елементів з високою точністю і повторюваністю, роблячи їх новими стандартами спектрального аналізу металу для металургійної промисловості.

Прилад здатний аналізувати більше 55 елементів, включаючи C, N, O, Li, Na, S, P та ін., з низькими межами виявлення від 1 ppm.

Metavision - 1008i3 ідеально підходить для широкого діапазону користувачів, орієнтованих на якість.

Будучи заснованим на CMOS/CCD детекторах, не потребує апаратного апгрейда та оновлення програмного забезпечення, навіть якщо нові елементи, основи або матриці мають бути додані після купівлі спектрометра!

Основні особливості:

 • Діапазон 130-671нм; у тому числі з низьким вмістом O, Na і Li;
 • Охолоджувана низькотемпературна оптика, що забезпечує високу стабільність і низькі межі виявлення;
 • 55+ елементів в стандартних калібруваннях; у тому числі з низькою межею виявлення N, O, C і т. д.;
 • Повністю кількісний аналіз тонких дротів(до 0,1 мм), тонкою плівок (до 0,02 мм);
 • Автоматична ідентифікація основи і матриці;
 • Бібліотека для швидкої ідентифікації і підтвердження марок;
 • Розширений інструментарій і функції безпеки користувача;
 • Програмне забезпечення обробки даних для отримання безшумних чистих спектрів і наднизьких меж виявлення з високою точністю результатів;
 • Усеосяжна система діагностики, включаючи виявлення помилок, реєстрації і звітності;
 • Безвакуумная оптика, забезпечує високу швидкість стабілізації, що дозволяє понизити капітальні і експлуатаційні витрати;
 • Спеціальні оснащення для прямого аналізу порошкових сталей, лігатур, тонкої фольги і багатьох інших.

Інноваційна оптика

Спектрометр Metavision - 1008i 3 має подвійну оптику надвисокого дозволу, використовує CMOS- детектори останнього покоління і розроблені під замовлення оптичні компоненти, які безпосередньо призводять до нижчих меж виявлення і більш високої стабільності, ніж будь-хто інша OES у своєму класі.

Крім того, уся оптична система герметично закрита і термічно стабілізована до низької температури, що зводить до мінімуму теплові шуми і додатково підвищує продуктивність.

Спектральний діапазон 130-671 нм Metavision - 1008i 3 охоплює більшість елементних ліній. Прилад здатний аналізувати більше 55 елементів по підставах в стандартних конфігураціях - і з можливістю додавання додаткових баз і матриць.

Metavision - 1008i3 забезпечує спектральну роздільну здатність до 7 пкм, а використання спеціально розроблених компонентів і додатків гарантує, що це єдиний прилад у своєму класі, який пропонує аналіз кисню на низьких рівнях(до 10 ppm) з надзвичайно високою точністю.

Прилад також забезпечує аналіз низьких меж виявлення для усіх легуючих елементів, в т. ч. C, S, P, B, Ni, Cr, Li, Na і т. д., що робить його ідеальним рішенням для усіх підприємств.

Забезпечення кращих результатів

Для будь-якого спектрометра якість і стабільність аналізів дуже тісно пов'язані з якістю джерела живлення і стабільністю поточного розряду.

Крім того, можливість налаштувань виведення має вирішальне значення для забезпечення оптимізації аналізу для кожного елементу.

Прилад оснащений потужним і в той же час дуже компактним джерелом збудження з цифровим регулюванням струму, що забезпечує найвищий рівень точності і стабільності.

Завдяки комп'ютерному управлінню кожним параметром, блок живлення забезпечує найвищий рівень стабільності плазми і можливість генерувати ідеальні спектри для різних аналітичних програм.

Модульна конструкція

Metavision - 1008i3 був розроблений, щоб бути дуже простим в обслуговуванні. Прилад повністю модульний по своїй конструкції і має оптимізовану ізоляцію підсистем для забезпечення легкого доступу інженерові для обслуговування і користувачеві для повсякденних завдань.

Конструкція також гарантує, що підсистеми не піддаються ризику під час очищення і заміни будь-яких матеріалів і інше.

Висока економія по усіх напрямах

Metavision - 1008i3 пропонує надшвидкий аналіз і використовує безвакуумную оптичну систему. Це знижує споживання аргону до найнижчих рівнів за рахунок усунення постійного продування.

Прилад також легко модернізується. У будь-який час можна додати додаткові бази і матеріали, щоб задовольнити потреби Ваших поточних завдань, забезпечуючи зростання аналітичної системи у міру розвитку бізнесу.

Це забезпечує оптимальний захист інвестицій і кращі у своєму класі витрати на аналіз і володіння на кожному етапі життєвого циклу приладу.

Програмне забезпечення

Для користувачів має значення не лише дизайн і набір функцій, але і зручність використання. З цією метою компанія "Metal Power" розробила програми для Metavision - 1008i3, які задовольняють практично усі потреби користувача.

Наприклад, зважаючи на вимоги виробників безкисневої електролітичної міді, прилад забезпечує межі виявлення для кисню всього 10 ппм(0,001%), гарантуючи, що користувачам потрібний тільки один інструмент для охоплення усього спектру хімічних речовин.

Аналогічно, Metavision - 1008i3 пропонує межі виявлення в діапазоні 1-10 ппм практично для кожного важливого елементу в сталі(включаючи C, S, P, B, Mo, V, Al і т. д.), а також низький рівень виявлення для N і O; він пропонує виявлення Li і Na ппм, як того вимагають виробники в алюмінієвій галузі, і детектування низькорівневого кобальту для задоволення вимог виробників акумуляторних батарей.

Він також пропонує калібрування "Master Alloy" для задоволення потреб виробників сплавів, які тепер можуть точно оцінювати, як основні, так і слідові елементи в основних сплавах.

Металургійні заводи і виробники сплавів вимагають аналіз найширшого діапазону елементів 1-10 ппм, а також найвищого рівня точності і повторюваності навіть на дуже низьких рівнях.

Прилад здатний аналізувати C, O, N, S, P до дуже низьких рівнів з високою повторюваністю. Metavision - 1008i3 відповідає усім цим і багатьом іншим вимогам.

Здатність також аналізувати тонкий дріт і тонку фольгу робить спектрометр Metavision - 1008i3 виключно цінною пропозицією для користувачів.

Виробникам чистих металів, таким як свинець, цинк, мідь і титан, потрібно надзвичайно низькі межі виявлення практично для кожного елементу, включаючи важкі елементи, такі як свинець, миш'як, кадмій, для відповідності вимогам по чистоті, а також екологічним нормам.

Metavision - 1008i3 пропонує низькі межі виявлення, які дозволяють аналізувати метали до 99,99% з виключно високою точністю.

Для виробників чистої міді і титану можливість аналізу кисню, дозволяє проводити точне визначення навіть у безкисневій і електролітичній міді, окрім задоволення потреб для усіх марок титану.

Комерційні лабораторії обслуговують цілий ряд галузей промисловості, щодня аналізують декілька сотень зразків на предмет великої різноманітності металів і сплавів.

Для таких лабораторій наявність спектрометра з високою пропускною спроможністю, низькими експлуатаційними витратами, широким діапазоном елементів і виявлення має важливе значення для виконання різнопланових завдань.

Основні характеристики:

 • Мультиоптична система з використанням детекторів високого розділення останнього покоління
 • Діапазон довжин хвиль : до 130-671 нм
 • Фокусна відстань: до 400 мм
 • Спектральна роздільна здатність: до 7пкм(1пкм=10(- 12) м/10(- 3) нм)
 • Охолоджувана, низькотемпературно термостабілізована оптика

Джерело живлення:

 • Джерело живлення з цифровим управлінням
 • Вхід: 90-270 В змінного струму; 50/60 Гц

Аксесуари і опції:

 • Адаптери для аналізу прутов різного перерізу і дротів
 • Устаткування для пробоподготовки зразків
 • Сертифіковані стандартні зразки (CRM)
 • Очисники аргону

З 2011 року науково-виробниче підприємство «УКРІНТЕХ» успішно працює і розвивається в області контролю якості матеріалів та промислових виробів.

Контакти

ТОВ НВП "Укрінтех":
м.Харків, вул.Ковтуна, буд.50, корпус "А-5"

Для пошти:
а/с 2304, Харків-1, 61001, Україна

ТОВ НВП "Укрінтех"
+38 (050) 499-09-89; +38 (067) 560-89-39
+38 (067) 575-45-10; +38 (057) 768-09-02

"ЦНД Лабораторія"
+38 (098) 262-48-92

Компанія

Виробництво і постачання
випробувального обладнання, устаткування для металографії, приладів НК та ін.

Сервісний центр
Ремонт, сервісне обслуговування і модернізація обладнання.

Центр незалежних досліджень

Акредитована випробувальна лабораторія.