оптикоэмиссионные спектрометры, рентгенофлуоресцентные анализаторы, лазерные оптикоэмиссионные анализаторы для химического анализа металлов и сплавов
Рентгенофлуоресцентний аналізатор SciAps X250

Х-250 розроблений для швидкого сортування лому, аналізатор визначає Mg, Al і Si, а значить 90% алюмінієвих сплавів. Також чудовий на нержавіючій сталі, жароміцних і інших сплавах, де добре підходить РФА. Визначення концентрації Mg і Si в сплавах проводить в 10 разів швидше, ніж будь-який інший рентгенівський аналізатор та з більшою точністю.

Портативний рентгенофлуоресцентний аналізатор (РФА)"SciAps X-250 "Scrapper", виробництва SciAps Inc., USA, реалізований на новій технології, яка дозволяє X-Ray трубці працювати з потрійною потужністю при аналізі Mg, Al і Si.

X-250 "Scrapper" забезпечує високу продуктивність при визначенні алюмінієвих сплавів без втрат швидкості і точності для усіх інших визначуваних сплавів.

Відмітна особливість Х-250 – запатентоване застосування для аналізу алюмінію.

Додаток "Алюмінієві Сплави" в X - 250 дозволяє виміряти Mg на рівні 0,2% і Si на рівні нижче 0,1% за 2 секунди. Також алгоритм знає коли для визначення марки потрібні додаткові елементи Zr, Ag, Sn, Pb або Bi, в цьому випадку X-250 автоматично включає стандартний промінь для їх визначення і додає ще 2 секунди.

SciAps X має краще, в порівнянні з аналогічними рентгенофлуоресцентними спектрометрами, співвідношення параметрів "точність-швидкість-вага".

SciAps X має зручну і практичну конструкцію з надійним захистом детектора. Зручне програмне забезпечення на Android, яке забезпечує високу швидкість проведення тестів.

Усе це робить SciAps X кращим рішенням для вхідного контролю, сортування, ідентифікації марок сплавів.

SciAps X має подвійний захист детектора. Сталевий затвор відкривається тільки на час аналізу і надійно захищає детектор від ушкодження. Захисна протиударна конструкція приладу забезпечує ресурс рентгенофлуоресцентної трубки не менш 8-ми років.

Завдяки використанню ОС Android, аналізатори серій X і Z мають вбудовану фотокамеру, WiFi, GPS і Bluetooth і можливість хмарної обробки даних. ПО і меню російською мовою

З використанням РФА пістолета Х-250 сортування алюмінію стане швидше і краще, що підвищить продуктивність вашого бізнесу!

Особливості і переваги експрес-аналізатора металів SciAps X 250:

 • Автоматична оптимізація параметрів трубки для кожної групи елементів, плаваючий струм, шість фільтрів, "подвійний і потрійний промінь"
 • Інноваційне апаратне забезпечення: міні-трубка зміцненої конструкції, підвищеної потужності, дрейфовий детектор з роздільною здатністю 135 кэВ, унікальний імпульсний процесор збільшують швидкість виміру в 10 разів і забезпечують тривалу роботу без перегрівання
 • Якісний аналіз будь-яких проб. Миттєве визначення усіх присутніх в пробі елементів (режим "Елемент Про").
 • Облік номінальних значень концентрацій елементів, для точнішого визначення марки сплаву.
 • Бібліотека домішок. Облік концентрацій допустимих домішок по специфікації марок.
 • Бібліотека-марочник: > 1200 марок. Розширення без обмежень. Підтримує декілька марочників, пошук по назві, ASTM, UNS, ГОСТ і так далі.
 • Показ специфікації марки на екрані приладу. Показ декількох схожих марок і вибір найкращого збігу.
 • Коллимированный промінь, вбудована фото і відео камера для ідеального точкового прицілу, зручності аналізу зварних швів, з'єднань, біметалів і так далі (доступно у базовій комплектації усіх моделей).
 • Управління на базі ОС Android. Забезпечує простоту освоєння приладу, оновлення і формування звітів.
 • Безпровідний зв'язок WiFi і Bluetooth для зручної роботи з оргтехнікою.
 • Екран пристрою 5 дюймів.

Параметр Значення
Рентгеновская трубка 6-40kV, 200uA, анод Rh (сплав) або 6-50kV, 200uA анод Au (геохімія, грунт, інші)
Детектор 20 мм 2 стандарт SDD і DPP 125k cps, роздільна здатність 135eV FWHM по K - alpha Mn 5.95, більше 90% вимірів в режимі реального часу
Діапазон визначуваних елементів Стандартний 32 елементи від Mg до U, специфічні елементи залежно від додатка
Фільтри 6-позиційне колесо, що фільтрує, для оптимізації променя
Імпульсний процесор  14-розрядний АЦП з частотою оцифрування 80 MSPS, 8000 каналів MCA USB 2.0 для високошвидкісної передачі даних на головний процесор, Цифрова фільтрація, реалізована в FPGA для високопродуктивної імпульсної обробки 50nS - 24uS піковий час.
Перевірка калібрування Внутрішній затвор з нержавіючої сталі 316 для повністю автоматизованого калібрування і перевірки рівня потужності емісії.
Головний процесор  ARM Cortex-A9 з двоядерним процесором / 1,2 ГГц. Пам'ять: 1 ГБ оперативної пам'яті DDR2, 1 ГБ пам'яті NAND. Зберігання: 8 ГБ SD
Живлення  Змінна литий-ионная батарея, можливість роботи від штатного зарядного пристрою від мережі змінного струму, можливість гарячої заміни батареї (максимальний час перемикання 60 с).
Габаритні розміри   7,25 "x 10,5" x 4,5 " (18,41см. x 26,67см. x 11,43см.)
Дисплей 5-дюймовий кольоровий сенсорний екран, тип видеопроцесора - PowerVR SGX540 з апаратною підтримкою 3D-графики.
Зовнішній доступ/Передача даних  Wi-Fi, Bluetooth, USB. Можливість підключення до більшості пристроїв, включаючи програмне забезпечення SciAps ProfileBuilder для ПК.
Робоча температура  Від 10 °F до 130 °F   (від  - 12,5°С  до + 54,4°С ) при 25% -ному робочому циклі.
Вага  1,5 кг
Безпека Захист паролем (призначений для користувача рівень) і внутрішні налаштування (admin).

Стандартна комплектація

 • Водонепроникний переносний кейс
 • Li-ion акумулятор, 2 шт
 • Зарядний пристрій в комплекті з USB- кабелем
 • ПО для ПК ProfileBuilder для редагування бібліотек сплавів, перегляду і збереження результатів
 • Темляк
 • ЗИП(Проленовые змінні вікна)
 • Техподдержка і безкоштовні оновлення ПО.

З 2011 року науково-виробниче підприємство «УКРІНТЕХ» успішно працює і розвивається в області контролю якості матеріалів та промислових виробів.

Контакти

ТОВ НВП "Укрінтех":
м.Харків, вул.Ковтуна, буд.50, корпус "А-5"

Для пошти:
а/с 2304, Харків-1, 61001, Україна

ТОВ НВП "Укрінтех"
+38 (050) 499-09-89; +38 (067) 560-89-39
+38 (067) 575-45-10; +38 (057) 768-09-02

"ЦНД Лабораторія"
+38 (098) 262-48-92

Компанія

Виробництво і постачання
випробувального обладнання, устаткування для металографії, приладів НК та ін.

Сервісний центр
Ремонт, сервісне обслуговування і модернізація обладнання.

Центр незалежних досліджень

Акредитована випробувальна лабораторія.