сервисный центр. сервисное обслуживание, ремонт и модернизация средств измерительной техники
Сервісний центр УКРІНТЕХ

Технічне обслуговування, модернізація і ремонт засобів вимірювальної техніки і випробувального устаткування.

На базі Науково-виробничого підприємства ТОВ "НВП "Укрінтех" був організований сервісний центр, для оперативного гарантійного обслуговування, професійного і якісного ремонту різного вимірювального устаткування.

Актуальність сервісних заходів в експлуатації будь-якого устаткування є одним з найважливіших аспектів, оскільки своєчасне обслуговування безпосередньо впливає на безпеку робіт і знижує риски аварійних ситуацій, попереджає фізичний знос і подовжує термін служби устаткування.

Команда сервісного центру "Укрінтех" - це кваліфіковані інженери і технічні фахівці, які мають багаторічний досвід роботи по відновленню складного лабораторного устаткування і регулярно проходять повчальні семінари і тренінги у провідних виробників, підвищуючи свою кваліфікацію.

Співробітники центру сертифіковані компаніями-виробниками для здійснення складання, монтажу, наладки, ремонту засобів вимірювальної і випробувальної техніки.

Сервісний центр компанії "Укрінтех" робить послуги з технічного обслуговування і ремонту засобів вимірів і випробувального устаткування.

Центр має в розпорядженні сучасну технічну базу для діагностики несправностей і дефектів устаткування, а також кваліфікованими фахівцями, здатними виконувати ремонти будь-якої складності. Співробітники центру сертифіковані компаніями-виробниками для здійснення складання, монтажу, наладок, ремонтів засобів вимірів і випробувального устаткування.

 Сервісний центр Сервісний центр "Укрінтех" - ідеальний партнер для Вас, тому що у нас:

  • Високоякісна консультація з будь-яких технічних питань;
  • Можливість оперативних виїздів інженерів сервісного центру ТОВ "НВП "Укрінтех" для аварійного ремонту техніки;
  • Сучасна технічна база для діагностики несправностей і дефектів устаткування;
  • Індивідуальний і гнучкий підхід до кожного клієнта і плану завдань. В деяких випадках це специфіка оформлення КОШТОРИСІВ, індивідуальні оформлення договорів, умови оплати і багато що інше.

Крім того, ми співпрацюємо з усіма службами доставки, що дозволить Вам швидко передати устаткування будь-яким зручним для Вас способом.

Ми завжди готові допомогти в підготовці Вашого устаткування до перевірки і аудиту і розробки необхідної технічної і метрологічної документації, розробимо методики перевірки, проведення випробувань, розробимо графік технічного обслуговування і планових ремонтів.

Після завершення сервісних робіт Ви отримаєте:

Акт дефектації на офіційному бланку підприємства з інформацією про несправність, причини її виникнення, необхідні ремонтні роботи і їх вартість, або про неможливість виконання ремонту і списання устаткування. А також усі необхідні супроводжуючі документи.

Сервісний центр - це компетентність, надійність, оперативність і якість виконаних робіт!

З 2011 року науково-виробниче підприємство «УКРІНТЕХ» успішно працює і розвивається в області контролю якості матеріалів та промислових виробів.

Контакти

ТОВ НВП "Укрінтех":
м.Харків, вул.Ковтуна, буд.50, корпус "А-5"

Для пошти:
а/с 2304, Харків-1, 61001, Україна

ТОВ НВП "Укрінтех"
+38 (050) 499-09-89; +38 (067) 560-89-39
+38 (067) 575-45-10; +38 (057) 768-09-02

"ЦНД Лабораторія"
+38 (098) 262-48-92

Компанія

Виробництво і постачання
випробувального обладнання, устаткування для металографії, приладів НК та ін.

Сервісний центр
Ремонт, сервісне обслуговування і модернізація обладнання.

Центр незалежних досліджень

Акредитована випробувальна лабораторія.