производство и поставка оборудования для механических испытаний, неразрушающего контроля, химического анализа и визуального контроля, диагностического оборудования, приборов визуального контроля, систем контроля доступа персонала, элементов систем умного производства. Испытательная лаборатория. Сервисный центр
Презентація рентгенофлуоресцентного аналізатора SciAps X200

Компанія «Укрінтех» протягом багатьох років співпрацює з вищими навчальними закладами, що дозволяє більш поглиблено вивчати завдання підприємств та розробляти спеціальні методи та методики контролю та випробувань. Фахівці всіляко намагаються ділитися своїми знаннями, дослідженнями, розробками та готовими рішеннями, які надалі допоможуть вирішити різноманітні технічні завдання.

Цього разу фахівці компанії «Укрінтех» відвідали Національний університет цивільного захисту України, факультет техногенно-екологічної безпеки з презентацією рентгенофлуоресцентного аналізатора SciAps X200.

У рамках презентації представники компанії «Укрінтех» розглянули поточні завдання у визначенні хімічного складу матеріалу, яка необхідна для вхідного контролю сировини, контролю якості продукції, забезпечення точності теоретичних розрахунків при проектуванні, проведення сертифікації продукції. Детально ознайомилися з принципом роботи рентгенофлуоресцентного спектрометра (аналізатора), яка ґрунтується на рентгенівському випромінюванні та принципах РФ спектрометрії.

Крім цього, у процесі презентації фахівці компанії «Укрінтех» виділили основні переваги РФА (рентгенофлуоресцентного спектрометра) та особливості:

  • швидкий аналіз металів і сплавів у досить широкому діапазоні, де потрібна мінімальна пробопідготовка;
  • швидкість тесту складає всього 5-7 секунд;
  • нова конструкція вимірювального блоку – максимально наближена геометрія (трубка, зразок, детектор). Поліпшення аналітичних характеристик на 40% практично для всіх особливо важливих вимірюваних елементів;
  • швидкість тесту значно швидше, т.к. використовується вбудований комп'ютер та процесор імпульсів DPP останнього покоління;
  • має подвійний захист детектора, непробивний сталевий затвор відкривається тільки на час аналізу і, разом з вуглеволокном, встановленим на детекторі, надійно захищає його від пошкодження.

Даний портативний рентгенофлуоресцентний аналізатор (РФА) має високу точність аналізу, а також не руйнує і не деформує пробу, не вимагає вимірювання кількості проби - зважування, вимірювання об'єму та ін.

Застосовуємо для базового сортування нержавіючих, високотемпературних, алюмінієвих та мідних сплавів, аналіз основних та важких металів у ґрунтах, рудах, порошках тощо.

Окрім іншого, обговорили поточні питання щодо можливого застосування обладнання до конкретного напрямку, а також продемонстрували цей прилад у роботі.

Ми щиро раді нашій зустрічі і сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!

З 2011 року науково-виробниче підприємство «УКРІНТЕХ» успішно працює і розвивається в області контролю якості матеріалів та промислових виробів.

Контакти

ТОВ НВП "Укрінтех":
м.Харків, вул.Ковтуна, буд.50, корпус "А-5"

Для пошти:
а/с 2304, Харків-1, 61001, Україна

ТОВ НВП "Укрінтех"
+38 (050) 499-09-89; +38 (067) 560-89-39
+38 (067) 575-45-10; +38 (057) 768-09-02

"ЦНД Лабораторія"
+38 (098) 262-48-92

Компанія

Виробництво і постачання
випробувального обладнання, устаткування для металографії, приладів НК та ін.

Сервісний центр
Ремонт, сервісне обслуговування і модернізація обладнання.

Центр незалежних досліджень

Акредитована випробувальна лабораторія.