Отрезные станки, шлифовально-полировальные станки, запрессовочные станки, металлографически5е микроскопы, расходные материалы, для подготовки образцов, магнитные системы крепления полировальных тканей, шлифовальные диски, алмазные суспензии и пасты, программное обеспечение

Преси

Гідравлічний прес для гарячого запресовування металографічних зразків з автоматичним охолодженням прес-форми.
Під індивідуальне замовлення (Уточнюйте у менеджера)
Пневматичний прес для гарячого запресовування металографічних зразків з автоматичним охолодженням прес-форми.

Гідравлічні і пневматичні преси для запресовування зразків

У каталозі компанії представлені преси для гарячого запресування металографічних зразків з ручним або автоматичним пуском охолодження прес-форм.

Преси для гарячого запресування призначені для фіксації металографічних зразків за допомогою термопластичних і термореактивних полімерів: бакеліта, епоксидних і акрилових смол і т.д.

Преси для запресовування можуть бути оснащені гідравлічним або пневматичним приводом запрессовочного вузла, а для лабораторії преси системами подачі стисненого повітря.

В процесі пробопідготовки запрессовка проводиться для запобігання ушкоджень тендітних матеріалів і матеріалів з покриттями і для виготовлення зразків однакового розміру.

Купуючи прес для запресовування зразків, ви зможете отримати зразки з однаковими розмірами і формами, що гарантуватиме їх надійне кріплення з автоматичними власниками в супутніх стадіях підготовки.

Існують два види методу запрессовки зразків:

  • гаряча запрессовка зразків;
  • холодна запрессовка зразків.

Як відомо, вибір необхідного методу залежить від типу досліджуваних зразків, їх кількості, а також вимог, що пред'являються до них.

Холодна запрессовка - добре підходить для запресовування великий серії зразків, з використанням недорогих монтажних форм. У неї як правило низька початкова вартість, ламкі і крихкі зразки не ушкоджуються, можуть бути просочені зразки з тріщинами і порами.

До недоліків холодної запрессовки відносять ризик бульбашок і тріщин навколо зразка, небезпечні пари, різкий запах, неприпустимий контакт реактивів зі шкірою рук, а крім цього деякі смоли мають відносну високу усадку та інше.

Гаряча запрессовка ідеально підходить для запресовування великої кількості зразків (рутинної роботи). Дозволяє отримати потрібну якість зразків однакового розміру і форми за мінімальний час, тому її найчастіше використовують в лабораторіях з великим обсягом робіт.

Крім цього гаряча запрессовка зразків добре тримає край, має низьку вартість витратних матеріалів, низьку усадку, високу механічну і хімічну стійкість. Однак, зразки з чутливим до високого тиску і температури не підходять для гарячого запресування.

Гаряча запрессовка - швидкий і простий спосіб підготувати зразки, вимагає всього кілька хвилин при потрібній температурі.

Як вибрати пневматичний прес або гідравлічний прес для запресовування зразків.

На сьогоднішній день існує широкий вибір пресів для запресовування зразків. Залежно від ваших завдань, технічний фахівець компанії Укрінтех підбере необхідну модель.

Для того, щоб купити прес для запресовування зразків (гарячого запресування) необхідно звернутися в компанію Укрінтех по нижче вказаними контактними даними або заповнити зворотну форму. Ми здійснюємо поставки приладів в усі міста України: Київ, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Одесу, Львів, Кривий Ріг, Маріуполь, Полтава, і т. д.

З 2011 року науково-виробниче підприємство «УКРІНТЕХ» успішно працює і розвивається в області контролю якості матеріалів та промислових виробів.

Контакти

ТОВ НВП "Укрінтех":
м.Харків, вул.Ковтуна, буд.50, корпус "А-5"

Для пошти:
а/с 2304, Харків-1, 61001, Україна

ТОВ НВП "Укрінтех"
+38 (050) 499-09-89; +38 (067) 560-89-39
+38 (067) 575-45-10; +38 (057) 768-09-02

"ЦНД Лабораторія"
+38 (098) 262-48-92

Компанія

Виробництво і постачання
випробувального обладнання, устаткування для металографії, приладів НК та ін.

Сервісний центр
Ремонт, сервісне обслуговування і модернізація обладнання.

Центр незалежних досліджень

Акредитована випробувальна лабораторія.