производство и поставка оборудования для механических испытаний, неразрушающего контроля, химического анализа и визуального контроля, диагностического оборудования, приборов визуального контроля, систем контроля доступа персонала, элементов систем умного производства. Испытательная лаборатория. Сервисный центр
Практичний семінар для фахівців "Укрнафти"

22 січня в м. Бориславі компанія Укрінтех провела практичний міні-семінар на тему "Контроль якості матеріалів і виробів. Технічна діагностика" для фахівців найбільшої нафтовидобувної компанії України ПАТ "Укрнафта"

ПАТ "Укрнафта", будучи національним лідером у видобутку нафти і газу, їх переробці і реалізації, а також обслуговуванню, головним чином орієнтується на високу якість своїй продукції, ефективність (найбільш ефективне використання наявних ресурсів виробничих підрозділів), сучасність технологічного устаткування і безпека у супроводі технологічних процесів нафтогазовидобування - укомплектовує структурні підрозділи передовим і сучасним устаткуванням для контролю та діагностики.

Спільно з фахівцями "Укрнафта" ми вивчили поточну проблематику в здійсненні забезпечення контролю і діагностики нафтогазового устаткування, обговорили поточні питання по можливому застосуванню устаткування до конкретного напряму, поділилися досвідом в рішенні схожих завдань із застосуванням нашого устаткування, а також продемонстрували устаткування по актуальних напрямах:

прилади неруйнівного контролю:

  • дефектоскоп на фазованих решіткахUSE 65 FR для контролю і діагностики трубопроводів і нафтопромислового устаткування, зварних з'єднань;
  • товщиноміри UTE20, UTE35 для контролю товщини галузевого устаткування і матеріалів;
  • твердоміри GROWTEST D100, UIT ТКМ-459С для контролю твердості елементів конструкцій, використовуваної в нафтогазовій області.

прилади для хімічного аналізу:

  • портативний спектрометр Sci Aps Z - 200C+ для аналізу чавунів, вуглецевих сталей, металів і сплавів виробництва компанії Sci Aps(США).

діагностичне устаткування:

випробувальне устаткування:

З 2011 року науково-виробниче підприємство «УКРІНТЕХ» успішно працює і розвивається в області контролю якості матеріалів та промислових виробів.

Контакти

ТОВ НВП "Укрінтех":
м.Харків, вул.Ковтуна, буд.50, корпус "А-5"

Для пошти:
а/с 2304, Харків-1, 61001, Україна

ТОВ НВП "Укрінтех"
+38 (050) 499-09-89; +38 (067) 560-89-39
+38 (067) 575-45-10; +38 (057) 768-09-02

"ЦНД Лабораторія"
+38 (098) 262-48-92

Компанія

Виробництво і постачання
випробувального обладнання, устаткування для металографії, приладів НК та ін.

Сервісний центр
Ремонт, сервісне обслуговування і модернізація обладнання.

Центр незалежних досліджень

Акредитована випробувальна лабораторія.