производство и поставка оборудования для механических испытаний, неразрушающего контроля, химического анализа и визуального контроля, диагностического оборудования, приборов визуального контроля, систем контроля доступа персонала, элементов систем умного производства. Испытательная лаборатория. Сервисный центр
Підсумки XVII Міжнародної спеціалізованої виставки «Зброя і Безпека - 2021»

Підсумки XVII Міжнародної спеціалізованої виставки «Зброя і Безпека - 2021»

З 15 по 18 червня компанія Укрінтех взяла участь у XVII Міжнародній спеціалізованій виставці «Зброя і Безпека - 2021», на території Міжнародного Виставкового Центру в місті Київ. На цей раз презентація досягнень вітчизняної оборонної та авіакосмічної галузі була присвячена 30-річчю незалежності України.

Виставка «Зброя та безпека» зібрала величезну кількість учасників з України, а також з Польщі, Латвії, Туреччини, Італії, Німеччини, США та ін.

Крім того, захід відвідав віце-прем'єр-міністр України - Міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олег Уруський, заступники Міністра оборони України, Головнокомандувач Збройних Сил України генерал-полковник Руслан Хомчак, заступник Міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко, голова ГК «Укроборонпром» Юрій Гусєв і перший заступник Міністра освіти і науки України Микола Кизим.

Виробництво і контроль якості матеріалів і виробів для оборони, є однією з основною частиною української промисловості протягом багатьох років, що дозволяє забезпечити безпеку в нашій країні.

В рамках виставки, фахівці компанії «Укрінтех» на стенді презентували сучасне обладнання для контролю технічної діагностики та контролю твердості металевих виробів. Допомагали підібрати необхідний тип обладнання з урахуванням що висуваються завдань, таких як співвідношення ціни і якості, умови застосування промислового обладнання та інше.

Крім цього, у відвідувачів - учасників була можливість детально дізнатися про нові і майбутніх розробках, придбання обладнання не тільки в розстрочку, але і в лізинг.

Особливий інтерес викликала новина, що компанія «Укрінтех» має можливість посприяти щодо виходу продукції на турецький ринок.

Виставка «Зброя та безпека - 2021» дозволила показати сучасні досягнення у виробництві військової техніки, обмінятися цінними знаннями, пропозиціями щодо вдосконалення і розвитку ідей, а також познайомити і об'єднати технічних фахівців в областях проектування для оборонної промисловості.

Компанія «Укрінтех» була щиро рада кожному візиту, поділитися новою корисною інформацією про технологічні новинки і розробках компанії в сфері контролю якості матеріалів і виробів.

З 2011 року науково-виробниче підприємство «УКРІНТЕХ» успішно працює і розвивається в області контролю якості матеріалів та промислових виробів.

Контакти

ТОВ НВП "Укрінтех":
м.Харків, вул.Ковтуна, буд.50, корпус "А-5"

Для пошти:
а/с 2304, Харків-1, 61001, Україна

ТОВ НВП "Укрінтех"
+38 (050) 499-09-89; +38 (067) 560-89-39
+38 (067) 575-45-10; +38 (057) 768-09-02

"ЦНД Лабораторія"
+38 (098) 262-48-92

Компанія

Виробництво і постачання
випробувального обладнання, устаткування для металографії, приладів НК та ін.

Сервісний центр
Ремонт, сервісне обслуговування і модернізація обладнання.

Центр незалежних досліджень

Акредитована випробувальна лабораторія.