Центр независимых исследований Укринтех. Контроль химического состава металлов и сплавов. Механические испытания металлов и сплавов. Измерение твердости по всем основным шкалам. Измерение толщины материала, контроль поверхностей. Металлографический анализ. Выгодные цены, минимальные сроки выполнения заказов. Гибкая система скидок
Оптико-емісійний аналіз

Оптико-емісійний (спектральний) аналіз дозволяє проводити якісний хімічний аналіз, а також визначати зміст навіть легких елементів з точністю до тисячної частки відсотка.

Дослідження проводяться на оптико-емісійному аналізаторі Metavision 1008i виробництва компанії MetalPower. Інноваційна оптика D-Scan безпосередньо подвоює дозвіл в порівнянні зі звичайною конструкцією оптики, що дозволяє проводити аналіз малих і надмалих концентрацій більш ніж 35 елементів - в тому числі N, C, P, S, Mn, Al, Si тощо

Оптико-емісійна спектрометрія призначена:

  • Для аналізу чистого металу і сплавів заліза, алюмінію, міді.
  • Для аналізу нержавіючих сталей (в тому числі вмісту азоту), низьколегованих сталей (сірка, фосфор, кремній) жаростійкої нержавіючої сталі і чавуну, включаючи аналіз цинку.

Даний аналіз застосуємо, як для вхідного контролю продукції (наприклад, листи металу, які в подальшому будуть використані у виробництві), так і вже для готових виробів (болти, прутки, гайки, проволока, пружини, кронштейни).

В рамках оптико-емісійної спектрометрії також проводиться аналіз великогабаритних виробів (ливарні деталі, труби, автомобільні запчастини, вали, шестерні, преси арматура) з попередньої вирізкою зразка.

Вимоги, що пред'являються до досліджуваних зразків для оптико-емісійного аналізу:

  • Монолітність - метал повинен бути твердим, не мати дефектів, таких як пористість, раковини, включення, тріщини і т.д .;
  • Розмір - зразок повинен мати хоча б одну досить велику плоску поверхню (20х20 мм),
  • Товщина - як правило, метал для аналізу повинен бути товщиною не менше 2 мм, але і не більше 50 мм;
  • Довжина - від 20 до 50 мм;
  • Ширина - допускається в діапазоні від 20 до 50 мм.

Ви можете підготувати зразки для оптико-емісійного аналізу самостійно або довірте це фахівцям Центру Незалежних Досліджень.

У разі, якщо вирізка зразка є неможливою (наприклад, виріб є унікальним і не має піддаватися руйнуванню), аналіз проводиться при помощі рентгенофлуоресцентного спектрометра X50 XRF або лазерного спектрометра SciAps Z200.

Нормативний документ, згідно з яким проводяться дослідження:

ГОСТ 18895-97 Сталь. Метод фотоелектричний спектральний аналіз.

і наш фахівець скоро з Вами зв'яжеться.

З 2011 року науково-виробниче підприємство «УКРІНТЕХ» успішно працює і розвивається в області контролю якості матеріалів та промислових виробів.

Контакти

ТОВ НВП "Укрінтех":
м.Харків, вул.Ковтуна, буд.50, корпус "А-5"

Для пошти:
а/с 2304, Харків-1, 61001, Україна

ТОВ НВП "Укрінтех"
+38 (050) 499-09-89; +38 (067) 560-89-39
+38 (067) 575-45-10; +38 (057) 768-09-02

"ЦНД Лабораторія"
+38 (098) 262-48-92

Компанія

Виробництво і постачання
випробувального обладнання, устаткування для металографії, приладів НК та ін.

Сервісний центр
Ремонт, сервісне обслуговування і модернізація обладнання.

Центр незалежних досліджень

Акредитована випробувальна лабораторія.