Компанія «НВП «Укрінтех» понад 10 років успішно працює і розвивається в області приладів неруйнівного контролю, випробувального та лабораторного обладнання, контролю якості матеріалів і виробів.

Команда підприємства напрацювала величезний практичний досвід в ефективному підборі і оперативній поставці обладнання, метрологічному супроводі, сервісному обслуговуванні, лабораторних випробуваннях, НДДКР і виробництві, що дозволяє у комплексі вирішувати виникаючі труднощі клієнтів у роботі з технікою.

Мета компанії – ефективне вирішення завдань клієнтів.

Найчастіше вирішення комплексу завдань вимагає використання нетривіальних методів і підходів. Для цього потрібне ретельне вивчення предметної області та фундаментальне обгрунтування того чи іншого рішення. Саме тому підприємство «Укрінтех» налагодило і продовжує розвивати тісну кооперацію з дослідницькими інститутами та профільними кафедрами технічних ВНЗ. Виробничий і науковий синергізм - оптимальна бізнес-модель для досягнення високих результатів у діяльності підприємства.

Успіх роботи наших замовників – наш успіх!

Напрямки діяльності компанії «НВП «Укрінтех»:

  • Обладнання для механічних випробувань матеріалів і виробів
  • Обладнання та витратні матеріали для металографії
  • Обладнання для аналізу хімічного складу металів і сплавів
  • Обладнання для НК і КД, контролю якості матеріалів і покриттів, газових і водних середовищ

На правах офіційного дилера і партнера ми поставляємо прилади, обладнання та витратні матеріали провідних виробників: MetCata (Німеччина), Effer (Франція), Future-tech corp. (Японія), Optika (Італія), Chennai Metco (Індія), Starmans electronics Ltd. (Чехія), TestoAG (Німеччина), Mercury (Чехія), Sonatest Ltd (Великобританія), Metal Power (Індія), НВЦ Кропус (РФ), НВП Машпроект (РФ), Константа (РФ), Компанія ВЗОР (РФ) і ін . Інженери компанії «Укрінтех» сертифіковані компаніями-виробниками для здійснення збирання, монтажу, налагодження та ремонту обладнання, що постачається.

Сервісний центр

Запровадження власного сервісного центру дозволяє оперативно вирішувати завдання гарантійного, післягарантійного та планово-технічного обслуговування з подальшою повіркою приладів і обладнання, а також капітального ремонту та модернізації. Сучасна матеріально-технічна база в умілих руках інженерів дозволяють працювати з обладнанням, що не входять в постійний асортимент компанії.

Атестована випробувальна лабораторія

Центр незалежних досліджень «Укрінтех» проводить фізико-механічні та фізико-хімічні дослідження матеріалів, а саме основними напрямками центру є: механічні випробування, металографічні дослідження, спектральний аналіз металів і сплавів, а також неруйнівний контроль.

НДДКР і виробництво

Домінуючим напрямком діяльності компанії «Укрінтех» є наукові дослідження, розробка і виробництво обладнання для механічних випробувань.

Взаємодія з інститутами та профільними кафедрами Харківського автомобільно-дорожнього університету (ХНАДУ), Харківського політехнічного інституту (НТУ «ХПІ»), Київського політехнічного інституту (НТУ «КПІ»), Харківського національного університету радіоелектроніки (ХНУРЕ), Харківським фізико-технічним інститутом (ХФТІ), Національним науковим центром «Інститут метрології» дозволяє більш поглиблено вивчати завдання підприємств і розробляти спеціальні методи і методики контролю і випробувань. А залучаючи вузьких фахівців, приділяти більше часу дослідженням і глибокого вивчення проблемних полів і знаходити найкращі технічні рішення.

Компанія «Укрінтех» займається як виробництвом приладів НК і випробувального устаткування в кооперації з провідними виробниками, так і виробництвом власного ряду приладів і обладнання.

Розробка методик проведення атестацій

Наявність в структурі компанії Центру незалежних досліджень та співпраця з ННЦ «Інститут метрології», дає можливість на високому професійному рівні надавати послуги з розробки програм і методик метрологічної атестації, методик повірки, технічних умов на засоби вимірювальної техніки, а також здійснювати підготовку документальної бази для проведення державних приймальних випробувань. «НВП «Укрінтех» також сприяє в проведенні всіх метрологічних заходів.

ТОВ «НВП «Укрінтех» спільно з кафедрами матеріалознавства ХНАДУ і НТУ «ХПІ» на регулярній основі проводить виїзні тематичні презентації, семінари та науково-практичні конференції, що дає прекрасну можливість як компанії, так і її клієнтам обмінюватися досвідом, завданнями і технічними рішеннями.

З 2011 року науково-виробниче підприємство «УКРІНТЕХ» успішно працює і розвивається в області контролю якості матеріалів та промислових виробів.

Контакти

ТОВ НВП "Укрінтех":
м. Харків, пр-т. Гагаріна 20, оф. 2319

Для пошти:
а/с 2304, Харків-1, 61001, Україна

Зі стаціонарних:
+38 (057) 768-09-02

З мобільних:
+38 (066) 613-23-24; +38 (073) 022-36-96
+38 (098) 262-48-92

Компанія

Виробництво і постачання
випробувального обладнання, устаткування для металографії, приладів НК та ін.

Сервісний центр
Ремонт, сервісне обслуговування і модернізація обладнання.

Центр незалежних досліджень

Акредитована випробувальна лабораторія.