производство и поставка оборудования для механических испытаний, неразрушающего контроля, химического анализа и визуального контроля, диагностического оборудования, приборов визуального контроля, систем контроля доступа персонала, элементов систем умного производства. Испытательная лаборатория. Сервисный центр

Компанія «НВП «Укрінтех» понад 10 років успішно працює і розвивається в області приладів неруйнівного контролю, випробувального та лабораторного обладнання, контролю якості матеріалів і виробів.

Команда підприємства напрацювала величезний практичний досвід в ефективному підборі і оперативній поставці обладнання, метрологічному супроводі, сервісному обслуговуванні, лабораторних випробуваннях, НДДКР і виробництві, що дозволяє у комплексі вирішувати виникаючі труднощі клієнтів у роботі з технікою.

Мета компанії – ефективне вирішення завдань клієнтів.

Найчастіше вирішення комплексу завдань вимагає використання нетривіальних методів і підходів. Для цього потрібне ретельне вивчення предметної області та фундаментальне обгрунтування того чи іншого рішення. Саме тому підприємство «Укрінтех» налагодило і продовжує розвивати тісну кооперацію з дослідницькими інститутами та профільними кафедрами технічних ВНЗ. Виробничий і науковий синергізм - оптимальна бізнес-модель для досягнення високих результатів у діяльності підприємства.

Успіх роботи наших замовників – наш успіх!

Напрямки діяльності компанії «НВП «Укрінтех»:

  • Обладнання для механічних випробувань матеріалів і виробів
  • Обладнання та витратні матеріали для металографії
  • Обладнання для аналізу хімічного складу металів і сплавів
  • Обладнання для НК і КД, контролю якості матеріалів і покриттів, газових і водних середовищ

На правах офіційного дилера і партнера ми поставляємо прилади, обладнання та витратні матеріали провідних виробників: SciAps (США), Effer (Франція), Optika (Італія), Chennai Metco (Індія), Starmans electronics Ltd. (Чехія), Metal Power (Індія), Компанія ВЗОР (РФ) і ін . Інженери компанії «Укрінтех» сертифіковані компаніями-виробниками для здійснення збирання, монтажу, налагодження та ремонту обладнання, що постачається.

Сервісний центр

Запровадження власного сервісного центру дозволяє оперативно вирішувати завдання гарантійного, післягарантійного та планово-технічного обслуговування з подальшою повіркою приладів і обладнання, а також капітального ремонту та модернізації. Сучасна матеріально-технічна база в умілих руках інженерів дозволяють працювати з обладнанням, що не входять в постійний асортимент компанії.

Атестована випробувальна лабораторія

Центр незалежних досліджень «Укрінтех» проводить фізико-механічні та фізико-хімічні дослідження матеріалів, а саме основними напрямками центру є: механічні випробування, металографічні дослідження, спектральний аналіз металів і сплавів, а також неруйнівний контроль.

НДДКР і виробництво

Домінуючим напрямком діяльності компанії «Укрінтех» є наукові дослідження, розробка і виробництво обладнання для механічних випробувань.

Взаємодія з інститутами та профільними кафедрами Харківського автомобільно-дорожнього університету (ХНАДУ), Харківського політехнічного інституту (НТУ «ХПІ»), Київського політехнічного інституту (НТУ «КПІ»), Харківського національного університету радіоелектроніки (ХНУРЕ), Харківським фізико-технічним інститутом (ХФТІ), Національним науковим центром «Інститут метрології» дозволяє більш поглиблено вивчати завдання підприємств і розробляти спеціальні методи і методики контролю і випробувань. А залучаючи вузьких фахівців, приділяти більше часу дослідженням і глибокого вивчення проблемних полів і знаходити найкращі технічні рішення.

Компанія «Укрінтех» займається як виробництвом приладів НК і випробувального устаткування в кооперації з провідними виробниками, так і виробництвом власного ряду приладів і обладнання.

Розробка методик проведення атестацій

Наявність в структурі компанії Центру незалежних досліджень та співпраця з ННЦ «Інститут метрології», дає можливість на високому професійному рівні надавати послуги з розробки програм і методик метрологічної атестації, методик повірки, технічних умов на засоби вимірювальної техніки, а також здійснювати підготовку документальної бази для проведення державних приймальних випробувань. «НВП «Укрінтех» також сприяє в проведенні всіх метрологічних заходів.

ТОВ «НВП «Укрінтех» спільно з кафедрами матеріалознавства ХНАДУ і НТУ «ХПІ» на регулярній основі проводить виїзні тематичні презентації, семінари та науково-практичні конференції, що дає прекрасну можливість як компанії, так і її клієнтам обмінюватися досвідом, завданнями і технічними рішеннями.

З 2011 року науково-виробниче підприємство «УКРІНТЕХ» успішно працює і розвивається в області контролю якості матеріалів та промислових виробів.

Контакти

ТОВ НВП "Укрінтех":
м.Харків, вул.Ковтуна, буд.50, корпус "А-5"

Для пошти:
а/с 2304, Харків-1, 61001, Україна

ТОВ НВП "Укрінтех"
+38 (050) 499-09-89; +38 (067) 560-89-39
+38 (067) 575-45-10; +38 (057) 768-09-02

"ЦНД Лабораторія"
+38 (098) 262-48-92

Компанія

Виробництво і постачання
випробувального обладнання, устаткування для металографії, приладів НК та ін.

Сервісний центр
Ремонт, сервісне обслуговування і модернізація обладнання.

Центр незалежних досліджень

Акредитована випробувальна лабораторія.