производство и поставка оборудования для механических испытаний, неразрушающего контроля, химического анализа и визуального контроля, диагностического оборудования, приборов визуального контроля, систем контроля доступа персонала, элементов систем умного производства. Испытательная лаборатория. Сервисный центр
Навчання роботі з металографічним мікроскопом Optika IM-3 Met і програмним забезпеченням Thixomet

Нещодавно на базі компанії «Укрінтех» було проведено навчання фахівців
«Конотопського авіаремонтного заводу« Авіакон ».

Фахівці навчилися з роботою металографічного мікроскопа Optika IM-3 Met і програмним забезпеченням Thixomet , виробництва компанії «OPTIKA».

Компанія «Укрінтех» є офіційним представником компанії «OPTIKA» (Італія).

Компанія OPTIKA виробляє інвертовані мікроскопи для металографії протягом декількох десятків років. Дане обладнання дозволять будь-якому користувачеві без втоми проводити будь-які роботи, за рахунок легкого доступу до всіх органів управління, легкої настройки всіх параметрів і ергономічному розташуванню окулярів.

Якість оптичних елементів даної моделі дозволяє отримувати чітке і чисте зображення при вирішенні будь-яких завдань вивчення матеріалів. Механічна конструкція «Топ рівня» забезпечить довгий термін служби і надійність.

Основною перевагою інвертованою схеми є те, що для роботи потрібно підготувати тільки ту поверхню зразка, яку планується досліджувати. Це значно спрощує пробопідготовку твердих зразків.

Лабораторний мікроскоп Optika IM-3 з корекцією на нескінченність дозволяє вести професійні лабораторні дослідження методами світлого поля і фазово-контрастної мікроскопії. Чудова оптика, високоякісні механічні складові і прекрасний ергономічний дизайн дозволяють працювати з приладом максимально ефективно.

У процесі навчання фахівці «Конотопського авіаремонтного заводу« Авіакон »докладно вивчили програмне забезпечення Thixomet, призначене для отримання і аналізу металографічних зображень, що дозволяє вирішувати, як основні завдання металографії і матеріалознавства, так і металографічні завдання по контролю якості відповідно до стандартів ASTM, DIN, ISO та ГОСТ.

Крім того, будь-який оператор із задоволенням зможе виконувати на даному мікроскопі роботу без втоми і напруги, завдяки ергономіці IM-3MET, адже мікроскоп розроблений з урахуванням величезного досвіду і побажань замовників за десятки років. Для операторів, змушених використовувати окуляри, є підстроювання діоптрій на одному з окулярів.

Також в рамках навчання були озвучені рекомендації по пробопідготовці перед проведенням металографічного аналізу.

З питань підбору обладнання та консультації по металографії звертайтесь за наступними КОНТАКТНИМИ ДАНИМИ

Компанія «Укрінтех» дякує фахівців «Конотопського авіаремонтного заводу« Авіакон »за довіру і щиро бажає розвитку та творчого успіху!

З 2011 року науково-виробниче підприємство «УКРІНТЕХ» успішно працює і розвивається в області контролю якості матеріалів та промислових виробів.

Контакти

ТОВ НВП "Укрінтех":
м.Харків, вул.Ковтуна, буд.50, корпус "А-5"

Для пошти:
а/с 2304, Харків-1, 61001, Україна

ТОВ НВП "Укрінтех"
+38 (050) 499-09-89; +38 (067) 560-89-39
+38 (067) 575-45-10; +38 (057) 768-09-02

"ЦНД Лабораторія"
+38 (098) 262-48-92

Компанія

Виробництво і постачання
випробувального обладнання, устаткування для металографії, приладів НК та ін.

Сервісний центр
Ремонт, сервісне обслуговування і модернізація обладнання.

Центр незалежних досліджень

Акредитована випробувальна лабораторія.