производство и поставка оборудования для механических испытаний, неразрушающего контроля, химического анализа и визуального контроля, диагностического оборудования, приборов визуального контроля, систем контроля доступа персонала, элементов систем умного производства. Испытательная лаборатория. Сервисный центр
Навчання і сертифікація фахівців лабораторії

Індійська компанія Metal Power спеціалізується на виробництві продуктів і послуг в рішенні аналітичних завдань металургійної промисловості, виробляючи лабораторні оптичні і атомно-емісійні спектрометри (OES / AES), мобільні спектрометри, аналізатори водню для розплавленого алюмінію, сертифіковані довідкові матеріали (CRM) і багато що інше.

У лютому 2018 року інженери компанії "УКРИНТЕХ" пройшли навчання в компанії Metal Power по обслуговуванню оптикоемісійних спектрометрів, оновленню програмного забезпечення приладів і їх калібруванню.

А, крім того, освоїли увесь комплекс заходів по проведенню пуско-налагоджувальних робіт, налаштування спектрометрів на заходах виявлення неполадок в їх роботі. Технічні фахівці компанії Metal Power поділилися досвідом експлуатації спектрометрів і розповіли про важливі деталі процесу пробопідготовки зразків до хімічного аналізу.

У роботі були задіяні спектрометри: Spartan, Metavision - 1008i, Metavision N - Series і Metavision M - Series. Хімічний аналіз проводився на матеріалах і зразках замовників, тому досліджувалися сталь, чавун, алюмінієві та мідні сплави.

Усі отримані знання по роботі та обслуговуванню спектрометрів використовуються в Центрі Незалежних Досліджень компанії "УКРІНТЕХ" і дозволяють вирішувати найскладніші завдання клієнтів.

Після закінчення навчання фахівці "УКРІНТЕХ" були сертифіковані компанією Metal Power.

З 2011 року науково-виробниче підприємство «УКРІНТЕХ» успішно працює і розвивається в області контролю якості матеріалів та промислових виробів.

Контакти

ТОВ НВП "Укрінтех":
м.Харків, вул.Ковтуна, буд.50, корпус "А-5"

Для пошти:
а/с 2304, Харків-1, 61001, Україна

ТОВ НВП "Укрінтех"
+38 (050) 499-09-89; +38 (067) 560-89-39
+38 (067) 575-45-10; +38 (057) 768-09-02

"ЦНД Лабораторія"
+38 (098) 262-48-92

Компанія

Виробництво і постачання
випробувального обладнання, устаткування для металографії, приладів НК та ін.

Сервісний центр
Ремонт, сервісне обслуговування і модернізація обладнання.

Центр незалежних досліджень

Акредитована випробувальна лабораторія.