производство и поставка оборудования для механических испытаний, неразрушающего контроля, химического анализа и визуального контроля, диагностического оборудования, приборов визуального контроля, систем контроля доступа персонала, элементов систем умного производства. Испытательная лаборатория. Сервисный центр
Міжнародна спеціалізована виставка. 10-12 жовтня 2018, м. Дніпро

Професійна команда "НВП "Укрінтех" взяла участь в Міжнародній спеціалізованій виставці промислового устаткування, яка проходила 10-12 жовтня в м. Дніпрі.

Компанія "Укрінтех" більше 10 років активно працює і розвивається в області устаткування для неруйнівного контролю якості матеріалів і виробів. НВП "Укрінтех" презентувало свої нові розробки:

  • ультразвуковий товщиномір UTE 20 для вирішення завдань з товщінометрії в заводських і лабораторних умовах;
  • динамічний твердомір Growtest D100 для високоточного виміру твердості деталей;
  • ультразвуковий дефектоскоп на фазованих решітках USE 65/65 FR для швидкого і наочного виявлення дефектів

і багато іншого.

Безперервний моніторинг і діагностика вібраційного стану промислового устаткування дозволить оперативно виявити проблемні ділянки і усунути їх, що забезпечить безперервний процес роботи підприємства. Впровадження вібродіагностики у будь-якій галузі промисловості дасть можливість понизити витрати на простої, ремонти, аварії.

Компанія "Укрінтех" займається розробкою і виробництвом сучасних віброметрів. На виставці представили портативні віброметри серії IVS і стаціонарну систему моніторингу GTV.

На правах офіційного дилера компанії Efer Endoscopy (Франція), фахівці "Укрінтех" проводили презентацію Argus 900 – нового продукту з серії промислових відеоендоскопів. Розповіли про устаткування в цілому і унікальних технологіях, які Efer Endoscopy застосовує у виробництві своїх продуктів, розповідали про функціональні можливості представленого відеоендоскопа, дали рекомендації по налаштуванню і експлуатації.

Також на виставці фахівці компанії розповіли про перший у світі лазерний портативний аналізатор Z 200 C+ виробника SciAps Inc. (США). Аналізатор працює на технології лазерно-іскрової емісійної спектрометрії з інтегрованим продуванням аргоном. Ця технологія забезпечує швидкість перевірки і точність вимірів навіть у повітрі.

Серія лазерних спектрометрів Z – сучасне рішення експрес-аналізу хімскладу сплавів на будь-якій основі, а також інших матеріалів: руд, відходів, гірничо-хімічної сировини. Основною перевагою приладу є визначення вуглецю в металах і сплавах, а його малі габарити і вага дають можливість замінити його громіздкі мобільні аналоги.

Спектрометр забезпечує чудову відтворюваність по найлегших елементах таким як С, Li, Be, B, Mg, Al, Si, порівнянну з мобільними OES аналізаторами, при цьому маючи портативність ручних пістолетів XRF.

На закінчення можна сказати, що обмін досвідом на таких зустрічах, дозволяє виявити існуючі проблеми промислових підприємств і відповідно до цього розробити і зробити прилади для вирішення актуальних завдань.

З 2011 року науково-виробниче підприємство «УКРІНТЕХ» успішно працює і розвивається в області контролю якості матеріалів та промислових виробів.

Контакти

ТОВ НВП "Укрінтех":
м.Харків, вул.Ковтуна, буд.50, корпус "А-5"

Для пошти:
а/с 2304, Харків-1, 61001, Україна

ТОВ НВП "Укрінтех"
+38 (050) 499-09-89; +38 (067) 560-89-39
+38 (067) 575-45-10; +38 (057) 768-09-02

"ЦНД Лабораторія"
+38 (098) 262-48-92

Компанія

Виробництво і постачання
випробувального обладнання, устаткування для металографії, приладів НК та ін.

Сервісний центр
Ремонт, сервісне обслуговування і модернізація обладнання.

Центр незалежних досліджень

Акредитована випробувальна лабораторія.