Отрезные станки, шлифовально-полировальные станки, запрессовочные станки, металлографически5е микроскопы, расходные материалы, для подготовки образцов, магнитные системы крепления полировальных тканей, шлифовальные диски, алмазные суспензии и пасты, программное обеспечение

Мікроскопи

Повністю автономний портативний металографічний мікроскоп світлого поля для виконання металографічних досліджень в польових умовах або у випадках, коли з різних…
Прямий металографічний мікроскоп у модифікації B (світле поле у відбитому світлі), BD (світле / темне поле у відбитому світлі).
Інвертований металографічний мікроскоп в модифікації B (світле поле у відбитому світлі), BD (світле / темне поле у відбитому світлі).
Прямий мікроскоп відбитого світла для металографічних досліджень зразків металів і сплавів, мінералів із застосуванням різних методів дослідження і контрастування.
Лабораторний інвертований промисловий мікроскоп світлого поля для дослідницьких цілей.
Лабораторний прямий промисловий мікроскоп світлого і темного поля для досліджень у відбитому світлі, та світлі що проходить.
Модульний прямий промисловий мікроскоп світлого і темного поля для досліджень у світлі, що проходить та відбитому.

Класифікація мікроскопів

Мікроскоп - це прилад, призначений для збільшення відображень, а також виміру об'єктів або складових частин текстури, невидимих або погано помітних неозброєним оком. Мікроскопи можна розділити на види і типи залежно від їх конструкційних особливостей, збільшень, способу отримання зображень, призначення і рішення завдань.

По видах мікроскопи можна розділити на дві великі групи: оптичні (світлові) і електронні.

Оптичні (світлові) служать для отримання збільшених зображень структури, не видимих неозброєним оком (роздільна здатність до 150 нм). Вони досліджують структуру об'єкту за допомогою променів світла, відбитих від поверхні і таких, що пройшли крізь оптичну систему лінз приладу. Розділ в мікроскопі обмежується кутовою апертурою світлової системи і довжини хвилі фотонів (0,2-0,5нм).

Електронні мікроскопи, які розділяються на просвічуючі (трансмісійні, ПЕМ) і растрові (РЕМ). Ці пристрої служать для отримання зображення структури матеріалу при великому збільшенні. ПЕМ отримує зображення з надтонкого зразка за допомогою пропускання через нього пучка електронів, а РЕМ - шляхом сканування поверхні зразка пучком електронів і отримання зображення рельєфу його поверхні.

У лабораторіях найчастіше застосовуються оптичні мікроскопи. Залежно від специфіки досліджень, лабораторний мікроскоп може бути:

Поляризаційного типу, що дозволяє виявляти різнорідності (анізотропію) структури при дослідженні структури матеріалів і утворень в організмі в поляризованому світлі. Поляризаційний мікроскоп частіше використовують в медико-біологічних дослідницьких роботах при дослідженні речовин крові, шліфів зубів і тому подібного.

Інтерференційний тип мікроскопів забезпечує дослідження об'єктів з низькими показниками рефракції світла і украй малої товщини.

Порівняно з фазово-контрастним пристроєм, в інтерференційному мікроскопі пучок світла, що поступає в мікроскоп, роздвоюється. Частина проникає крізь досліджуваний предмет, а інша - мимо. У частині окуляра промені об'єднуються і інтерферують, це дозволяє розглянути досліджувану структуру.

Принцип дії люмінесцентного мікроскопа базується на застосуванні люмінесценції біологічних об'єктів, що утворюється під впливом ультрафіолетового випромінювання. Спостерігаючи або фіксуючи препарати у відображеному світлі, можна оцінювати структуру досліджуваного зразка, який застосовується в мікробіології і в імунологічних дослідницьких роботах. Пряме покриття люмінесцентними барвниками дає можливість виявляти клітинні структури, які складно переглядати у світловому мікроскопі.

Ультрафіолетовий і інфрачервоний мікроскопи передбачені для вивчення предметів в ультрафіолетовому або інфрачервоному діапазоні світлового спектру. Вони оснащені флуоресцентним екраном, на якому досліджуваний препарат формується в зображення, спеціальною фотокамерою з чутливим електронно-оптичним перетворювачем до цих випромінювань або фотоматеріалом.

Особливою популярністю користуються мікроскопи, які поєднують в собі одночасно декілька модифікацій. Наявність одного такого приладу, полегшить дослідження зразків, оскільки усі потрібні операції по вивченню матеріалу можна проводити на одному пристрої.

Компанія УКРИНТЕХ пропонує цифрові мікроскопи італійської компанії OPTIKA як офіційний представник цієї компанії на ринку України.

Мікроскопи компанії OPTIKA відрізняються найвищою точністю і надійністю механіки і повністю відповідають вимогам ЄС.

Мікроскопи можуть бути як з бінокулярною, так і з тринокулярною насадками прямого і інвертованого типу.

Металографічні мікроскопи OPTIKA оснащені планахроматичною оптикою, що забезпечує формування яскравого і контрастного зображення без яких-небудь спотворень.

Залежно від моделі і комплектуючих ціна на цифровий мікроскоп може мінятися. Компанія УКРИНТЕХ може представити мікроскопи для роботи у світлі, що просвічує та відбитому, в темному або світлому полі.

У лабораторіях використовується так званий бінокулярний мікроскоп – мікроскоп, в якому є 2 окуляри для спостереження структури препарату, але коли треба зберігати отримані дані, використовують цифровий мікроскоп – коли мікроскоп має тринокулярную насадку і дозволяє, як спостерігати операторові своїми очима за препаратом, так і виводити на екран комп'ютера або монітора картинку з камери, що встановлена на мікроскопі.

Цифрові мікроскопи поставляються спільно з камерою і програмним забезпеченням до неї для запису та аналізу результатів дослідження.

З 2011 року науково-виробниче підприємство «УКРІНТЕХ» успішно працює і розвивається в області контролю якості матеріалів та промислових виробів.

Контакти

ТОВ НВП "Укрінтех":
м.Харків, вул.Ковтуна, буд.50, корпус "А-5"

Для пошти:
а/с 2304, Харків-1, 61001, Україна

ТОВ НВП "Укрінтех"
+38 (050) 499-09-89; +38 (067) 560-89-39
+38 (067) 575-45-10; +38 (057) 768-09-02

"ЦНД Лабораторія"
+38 (098) 262-48-92

Компанія

Виробництво і постачання
випробувального обладнання, устаткування для металографії, приладів НК та ін.

Сервісний центр
Ремонт, сервісне обслуговування і модернізація обладнання.

Центр незалежних досліджень

Акредитована випробувальна лабораторія.