Центр независимых исследований Укринтех. Контроль химического состава металлов и сплавов. Механические испытания металлов и сплавов. Измерение твердости по всем основным шкалам. Измерение толщины материала, контроль поверхностей. Металлографический анализ. Выгодные цены, минимальные сроки выполнения заказов. Гибкая система скидок
Машина випробувальна для визначення міцності формувальних мас LRu-2e

Визначення міцності на стискування, зріз, скол, подвійний зріз, розтягування і вигин формувальних і стержневих сумішей у вологому, сухому або зміцненому стані.

Призначення

Машина випробувальна для визначення міцності формувальних мас LRu - 2e призначена для вимірів сили, що виникає при деформації зразка, в процесі визначення механічних характеристик формувальних і стержневих мас у вологому, висушеному або хімічно отвержденном стані (міцність на стискування, розтягування, вигин, зріз, подвійний зріз, розщеплювання).

Опис

Конструктивно машини LRu складаються з горизонтальної основи у вигляді жорсткої металевої плити із закріпленою на ній вертикальною колоною. У колоні на підшипниковій опорі кріпиться вісь обертання важеля. Механізм закритий металевим корпусом. Усередині корпусу розташовані електронний блок управління і пристрій для створення навантаження, що діє на зразок, що є важелем у вигляді гвинтоподібного супорта і шини, уздовж якої при обертанні супорта переміщаються на підвісках спеціальні вантажі. Супорт наводиться в обертання кроковим двигуном, сигнал з якого, залежний від положення вантажу, поступає на вхід електронного контроллера, закріпленого у верхній частині корпусу приладу. Постійна швидкість обертання супорта призводить до рівномірного зростання навантаження, що діє на досліджуваний зразок. Результати вимірів сили виводяться на дисплей і можуть бути передані на комп'ютер типу PC.

Принцип дії машин LRu полягає в деформації випробовуваного зразка, що розміщується між утримувачами, розташованими на основі і рухливою траверсі машини, і вимірі сили, необхідної для стискування, розтягування або вигину зразка при випробуваннях його на міцність. При випробуваннях на розтягування і вигин зразок розміщується в спеціальних пристосуваннях, що входять в комплект машини.

Технічні характеристики

Параметр Значення
Діапазон вимірів сили, Н4,5 ... 4000
Межі відносної похибки вимірів сили, що припускається %± 1
Найбільша відстань між траверсами, мм, не менше130
Габаритні розміри, мм, не більше:
- довжина
- ширина
- висота

780
290
300
Маса, кг, не більше:90
Електроживлення:
- напруга змінного струму, В
- частота змінного струму, Гц
- споживана потужність, ВА, не більше

230 ± 23
50 ± 0,5
25
Умови експлуатації:
- температура навколишнього повітря, °С
- відносна вологість при температурі 30 °С, %, не більше

від 10 до 30
80

З 2011 року науково-виробниче підприємство «УКРІНТЕХ» успішно працює і розвивається в області контролю якості матеріалів та промислових виробів.

Контакти

ТОВ НВП "Укрінтех":
м.Харків, вул.Ковтуна, буд.50, корпус "А-5"

Для пошти:
а/с 2304, Харків-1, 61001, Україна

ТОВ НВП "Укрінтех"
+38 (050) 499-09-89; +38 (067) 560-89-39
+38 (067) 575-45-10; +38 (057) 768-09-02

"ЦНД Лабораторія"
+38 (098) 262-48-92

Компанія

Виробництво і постачання
випробувального обладнання, устаткування для металографії, приладів НК та ін.

Сервісний центр
Ремонт, сервісне обслуговування і модернізація обладнання.

Центр незалежних досліджень

Акредитована випробувальна лабораторія.