тепловизоры, приборы для технической диагностики, виброметры и виброанализаторы, ультразвуковые, вихретоковые, магнитопорошковые дефектоскопы, капиллярный контроль, электроискровые дефектоскопы, акустические дефектоскопы, трещиномеры, толщиномеры материалов, толщиномеры покрытий, измерители шероховатости, профилометры
оборудование для контроля герметичности,

Магнітний контроль

Неруйнівний локальний контроль якості термічної, термомеханічної або хімікотермічної обробки, визначення коерцитивної сили матеріалу
Новий революційний електромагніт KY-140 з вбудованим Li-Ion джерелом живлення.
Універсальне рішення для рутинних завдань магнитопорошкового контролю
Портативне електромагнітне ярмо з живленням від мережі 220 В
Вимір залишкового магнітного поля при розмагнічуванні феромагнітних виробів.
Надкомпактний автономний магнитопорошковий дефектоскоп UIT МДМ2 - революційне рішення для ручного магнитопорошкового контролю
Модульний магнитопорошковий дефектоскоп UIT МД-М є революційним рішенням для ручного магнитопорошкового контролю

Магнітний контроль (магнітна дефектоскопія)

Магнітна дефектоскопія - це один з методів неруйнівного контролю, заснований на взаємодії контрольованого об'єкта з магнітним полем. Як правило, застосовується для виявлення внутрішніх і поверхневих дефектів об'єкта з феромагнітних матеріалів, наприклад, (залізо, нікель, кобальт та ін. На їх основі). Приклади дефектів, які виявляються магнітним методом: тріщини, волосовини, неметалеві включення, що не сплаву, флок і інші. Такі види дефектів можна визначити якщо вони виходять на поверхню виробу або знаходяться на малій глибині.

В каталозі «Укрінтех» представлені прилади, які відносяться до магнітного контролю:

 • Коерцитиметри імпульсний портативний КІМ-2М. Здатний вимірювати твердість, визначати глибину загартування струмами високої частоти, оцінювати якість термічної, хіміко-термічної або термомеханічної обробки.
 • Електромагніт портативний UIT KY-140 призначений для проведення магнітопорошкового неруйнівного контролю з використанням постійного магнітного поля.
 • Електромагніт портативний універсальний UIT PM-5, є універсальним рішенням для магнітопорошкового контролю.
 • Електромагніт портативний UIT PM-2 призначений для проведення неруйнівного контролю методом магнітних частинок із застосуванням змінного магнітного поля, для виявлення поверхневих і підповерхневих дефектів.
 • Магнітометр UIT МФ-24ФМ призначений для вимірювання залишкового магнітного поля феромагнітних виробів.
 • Дефектоскоп магнітопорошковий портативний UIT МДМ2 призначений для контролю різних за формою деталей, вузлів, конструкцій і зварних швів, виготовлених з феромагнітних сталей.
 • Дефектоскоп магнітопорошковий модульний переносний UIT МД-М - це рішення для ручного магнітопорошкового контролю і втілює в собі всі останні досягнення в області неруйнівного контролю методом магнітних частинок.

А також витратні матеріали для магнітопорошкової дефектоскопії.

Магнітний дефектоскоп (МД) - це прилад для виявлення поверхневих і підповерхневих порушень суцільності сталевих виробів магнітно-порошковим методом, за допомогою нього можливо контролювати різні за формою деталі: зварні шви, внутрішні поверхні отворів, намагнічуючи окремі ділянки виробу в цілому циркулярним або поздовжнім полем.

Принцип дії магнітопорошкового дефектоскопа полягає в створенні поля розсіювання над дефектами з подальшим виявленням їх магнітної суспензією. Найбільша щільність магнітних силових ліній поля розсіювання можна спостерігати над дефектом і зменшується з віддаленням від неї. Для виявлення дефекту на поверхню деталі наносять магнітний порошок. У магнітному полі частинки намагнічуються над тріщиною, утворюючи скупчення порошку. З цього осадження - визначають наявність дефектів.

Сфера застосування магнітної дефектоскопії:

 • Металургія
 • Машинобудування
 • Нафтогазова промисловість
 • Нефтехимия
 • Енергетика
 • Авіа, судно- і автомобілебудуванні та ін.

За допомогою магнітного контролю можливо перевірити якість труб і трубопроводів, поковок і деталей, металів і листового прокату, арматури, проводиться магнітний контроль зварних швів і з'єднань та ін.

До переваг магнітного контролю можна віднести:

 • Можливість виявлення поверхневих і підповерхневих дефектів.
 • Досить висока швидкість контролю.
 • Можливість застосування в пооперационного контролю виробів складної форми, порівняно недорогий вид дослідження.
 • Можливість використання в умовах експлуатації без розбирання, демонтажу машин і споруд.

Як купити Коерцитиметри, електромагніт портативний,
магнітометр або магнітопорошковий дефектоскоп (МД)

Для того, щоб купити прилади магнітного контролю: Коерцитиметри, електромагніт портативний, магнітометр, магнітопорошковий дефектоскоп або витратні матеріали для магнітопорошкової дефектоскопії потрібно звернутися в компанію Укрінтех зручним для Вас способом, і наш фахівець докладно проконсультує вас з усіх питань, а також озвучить ціну на прилади.

Доставка приладів для магнітного контролю здійснюється в усі міста України: Харків, Київ, Львів, Дніпро, Кривий Ріг, Житомир, Вінницю, Полтаву і ін. Також проводиться навчання з приладом, сервісне обслуговування: гарантійне і послегрантійное.

З 2011 року науково-виробниче підприємство «УКРІНТЕХ» успішно працює і розвивається в області контролю якості матеріалів та промислових виробів.

Контакти

ТОВ НВП "Укрінтех":
м.Харків, вул.Ковтуна, буд.50, корпус "А-5"

Для пошти:
а/с 2304, Харків-1, 61001, Україна

ТОВ НВП "Укрінтех"
+38 (050) 499-09-89; +38 (067) 560-89-39
+38 (067) 575-45-10; +38 (057) 768-09-02

"ЦНД Лабораторія"
+38 (098) 262-48-92

Компанія

Виробництво і постачання
випробувального обладнання, устаткування для металографії, приладів НК та ін.

Сервісний центр
Ремонт, сервісне обслуговування і модернізація обладнання.

Центр незалежних досліджень

Акредитована випробувальна лабораторія.