оборудование для испытания строительных материалов и контроля строительных конструкций, контроль поверхности и лакокрасочных материалов, дальномеры, нивелиры
Лазерний далекомір-рулетка CONDTROL XP4

Для виміру відстаней в несприятливих умовах при яскравому сонячному світлі, коли лазерну точку майже не видно.

Новий лазерний далекомір CONDTROL XP4 розроблений спеціально для виміру відстаней в несприятливих умовах при яскравому сонячному світлі, коли лазерну точку майже не видно.

Далекомір XP4 оснащений великим повнокольоровим дисплеєм з високим розділенням, на який виводиться зображення видаленого об'єкту, а вбудована цифрова камера дозволяє "наблизити" об'єкт для точного прицілювання. Це є ключова особливість, що дозволяє ефективно працювати на вулиці у будь-яку погоду. Навіть коли лазерну точку не видно, в наведенні на ціль допомагає перехрестя на екрані далекоміра.

Конструктивними особливостями лазерного далекоміра CONDTROL XP4 є:

 • Цифровий видошукач з 2х кратним оптичним збільшенням, що спрощує процес прицілювання;
 • Акумулятори, які позбавлять від необхідності купувати батареї. Зарядка робиться через USB- порт від звичайної автомобільної (12 В), або стаціонарної мережі 220 Вольт;
 • Пам'ять, що дозволяє зберегти значення виміряних величин і перенести їх на інші носії інформації через USB- порт за допомогою безкоштовної програми;
 • Двохосьовий уклономір 360°, що дозволяє проводити непрямі виміри і обчислювати горизонтальне/вертикальне проложення до об'єкту;
 • Кріплення на штатив допоможе точно навестися на видалену ціль.

Лазерний далекомір CONDTROL XP4 оснащений усіма стандартними обчислювальними функціями, але при цьому має винятковий набір додаткових. Завдяки уклономіру можна не лише вимірювати кут нахилу конструкцій, але й проводити складніші обчислення, наприклад, всього по двох виміряних величинах далекомір CONDTROL XP4 визначить кут нахилу покрівлі і площу трапецієвидного фасаду будівлі. А функція цифрового бульбашкового рівня допоможе перевірити ухил дорожнього полотна, горизонтальність існуючих підлог або рівень при монтажі меблів.

Далекоміри CONDTROL, починаючи з ХР2, традиційно, мають Функцію маляра (обчислення площі стін). У далекомірі CONDTROL XP4 це вирішено нетривіально, досить виміряти довжину, ширину і висоту приміщення, на екрані приладу з'явиться 3D модель кімнати з усіма параметрами включаючи площа стін, площа підлоги, периметр і об'єм приміщення. Таким чином будь-який маляр зможе розрахувати витрату фарби, шпалер і протяжність плінтуса.

Спеціально для приміщень складної форми (круг, багатокутник) передбачена Функція виміру площі трикутника, яка дозволяє розбивати приміщення складної форми на сектори і обчислювати їх площі.

Функція розмітки рівних відрізків (Stake out) дозволяє без зусиль ділити приміщення за заданими критеріями. Всепогодний лазерний далекомір CONDTROL XP4 має захист IP54 і стане незамінним помічником геодезистів, будівельників, співробітників поліції, МНС та інших користувачів, що стикаються із завданнями виміру відстані в умовах яскравого сонячного світла.

Параметр Значення
Діапазон вимірів, м 0,05-100 м
Точність ±1,5 мм
Габаритні розміри, мм 135 x 59 x 28
Вага, г 140
Точка відліку
Тил
П'ята
Фронт
Штатив
Функції
Довжина
Площа
Об'єм
Піфагор 1
Піфагор 2
Піфагор 3
Функції складання/віднімання
Довжин
Площ
Об'ємів
Кількість рядків дисплея 4
Пам'ять
Min/Max
Трекінг
Приціл
Цифровий видошукач
Цифровий рівень
Уклономір
IP54
Таймер

Комплект постачання :

 • лазерний далекомір XP4,
 • чохол,
 • кабель microUSB,
 • 3 NiMH АКБ,
 • шнур,
 • інструкція.

З 2011 року науково-виробниче підприємство «УКРІНТЕХ» успішно працює і розвивається в області контролю якості матеріалів та промислових виробів.

Контакти

ТОВ НВП "Укрінтех":
м.Харків, вул.Ковтуна, буд.50, корпус "А-5"

Для пошти:
а/с 2304, Харків-1, 61001, Україна

ТОВ НВП "Укрінтех"
+38 (050) 499-09-89; +38 (067) 560-89-39
+38 (067) 575-45-10; +38 (057) 768-09-02

"ЦНД Лабораторія"
+38 (098) 262-48-92

Компанія

Виробництво і постачання
випробувального обладнання, устаткування для металографії, приладів НК та ін.

Сервісний центр
Ремонт, сервісне обслуговування і модернізація обладнання.

Центр незалежних досліджень

Акредитована випробувальна лабораторія.