портативные контрольно-измерительные машины

Комплектуючі до вимірювальних машин

Безконтактні датчики для виконання вимірів
Спеціальні пристрої для зручного монтажу і експлуатації координатно-вимірювальних машин

Призначення координатно-вимірювальної машини

Координатно-вимірювальна машина — пристрій для вимірювання геометричних розмірів об'єкта. КВМ може управлятися як вручну-оператором, так і автоматизовано-комп'ютером. Вимірювання координат поверхні об'єкту проводяться за допомогою датчика, укріпленого на рухомої частини машини.

При роботі з даними приладами опора грає важливу роль у визначенні якості вимірювань. Для забезпечення максимально надійних умов компанія Tomelleri Engineering розробила набір аксесуарів, які дозволяють користувачеві максимально ефективно використовувати вимірювальну руку.

Компанія «Укрінтех» пропонує придбати додаткове обладнання до координатно-ізмеріітельним машинам:

 • Штативи та підстави для установки КВМ - це стабільний і практичний аксесуар для легкого і швидкого переміщення маніпулятора SPACE.
 • Лазерний вилочний датчик для координатної вимірювальної машини-це ідеальний датчик для швидкого контролю труб без безпосереднього контакту. У продажу доступні 5 розмірів лазерних вилок: 30, 50, 80, 150 і 200 мм. Особливістю вилочного датчика є лазерна індикація труб при вимірах. Труби діаметром від 2 мм до 180 мм контролюються з використанням лазерних вилок, а труби великих діаметрів можуть бути виміряні з використанням щупа.
 • Зонди для координатних вимірювальних машин (КВМ), встановлюються на прецизионное механічне кріплення і можуть бути замінені один на одного без необхідності проведення повторного калібрування.

Різновиди зондів для вимірювальних машин:

 • Плаваючий зонд
 • Жорсткий зонд
 • Тригерний зонд

Принцип роботи координатно-вимірювальної машини:

КВМ (координатно-вимірювальна машина) є трехосевой з X, Y і Z осями. Осі ортогональні один до одного і утворюють звичайну тривимірну систему координат. Кожна вісь має свій масштаб, що визначає розташування цієї осі. Машина зчитує дані про становище безлічі точок об'єкту, що знімається (X, Y, Z) за допомогою використання спеціального датчика, а потім, отриманий масив даних аналізується, щоб визначити розмір і розташування об'єкта. Датчик управляється або оператором, або комп'ютером. КВМ може бути запрограмована на конвеєрний потоковий аналіз, що дозволяє вважати КВМ спеціалізованою формою промислового робота.

Області застосування КВМ:

 • Машинобудівні підприємства
 • Авіаційні підприємства
 • Металургійні підприємства
 • Космічні підприємства
 • Галузі важкої промисловості
 • Невеликі заводи і майстерні

Переваги координатно-вимірювальної машини:

 • Скорочення і економія часу, трудомісткості і помилок вимірювань;
 • Можливість комплексного контролю якості та автоматизація одержання результатів вимірів;
 • Підвищення експлуатаційної гнучкості системи;
 • Робота в режимі обмеженого обслуговування і т.д.
 • Застосування КВМ забезпечує більш високу гнучкість вимірювань і надає більший обсяг вимірювальної інформації в порівнянні з традиційними методами вимірювань.

Протягом всього терміну експлуатації обладнання, компанія «Укрінтех» надає гарантійне та післягарантійне обслуговування, а також технічну консультацію.

Де купити комплектуючі (доп. обладнання) до вимірювальних машин в Україні?

«Укрінтех» представляє широкий асортимент приладдя для контрольно-вимірювальної машини (КВМ). Ми пропонуємо Вам купити представлені товари з гарантією і швидкою доставкою по Україні. Щоб дізнатися більш детальну інформацію про аксесуари або зробити замовлення, залиште замовлення на сайті або по телефону. Менеджер відповість на всі питання, розповість про асортимент, умови оплати і доставки.

Ми здійснюємо поставку комплектуючих до вимірювальних машин в усі міста України: Київ, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Одесу, Львів, Кривий Ріг, Маріуполь, Полтава, і т. д.

З 2011 року науково-виробниче підприємство «УКРІНТЕХ» успішно працює і розвивається в області контролю якості матеріалів та промислових виробів.

Контакти

ТОВ НВП "Укрінтех":
м.Харків, вул.Ковтуна, буд.50, корпус "А-5"

Для пошти:
а/с 2304, Харків-1, 61001, Україна

ТОВ НВП "Укрінтех"
+38 (050) 499-09-89; +38 (067) 560-89-39
+38 (067) 575-45-10; +38 (057) 768-09-02

"ЦНД Лабораторія"
+38 (098) 262-48-92

Компанія

Виробництво і постачання
випробувального обладнання, устаткування для металографії, приладів НК та ін.

Сервісний центр
Ремонт, сервісне обслуговування і модернізація обладнання.

Центр незалежних досліджень

Акредитована випробувальна лабораторія.