производство и поставка оборудования для механических испытаний, неразрушающего контроля, химического анализа и визуального контроля, диагностического оборудования, приборов визуального контроля, систем контроля доступа персонала, элементов систем умного производства. Испытательная лаборатория. Сервисный центр
ХНАДУ 2018. Науково-практичний семінар "Сучасні методи і технології якості матеріалів"

У семінарі взяли участь більше 100 учасників з різних промислових підприємств країни, також були спеціально запрошені гості з Росії і Франції.

У рамках семінару були презентовані: портативний лазерний спектрометр SciAps Z 200C+, оптоволоконний відеоендоскоп компанії Efer Endoscopy і нові розробки компанії "Укрінтех", для вирішення завдань в області дефектоскопії, толщинометрии і технічної діагностики.

На секціях семінару демонструвалося практичне застосування устаткування для металографічних досліджень, механічних випробувань і неруйнівного контролю, де учасники конференції могли провести дослідження на своїх зразках.

Наші колеги, представники компанії SciAps, продемонстрували увесь порядок проведення хімічного аналізу за допомогою аналізатора Z 200C+, починаючи від пробопідготовки зразка до порівняння отриманого результату з класифікатором марок сталей.

У секції "Неруйнівний контроль" проводилася апробація приладів на зразках гостей. Фахівці в області ПК продемонстрували особливості ультразвукового дефектоскопа USE 55 pro, наочно показали унікальність роботи УЗК дефектоскопа USE 65/65 FR на фазованих решітках. Були протестовані розробки "НПП "Укринтех" – універсальний ультразвуковий товщиномір UTE 20 і ударостійкий твердомер GROWTEST D 100.

і

Провідний фахівець з вібродіагностики, провів науково-практичну доповідь про важливість контролю вібрації, розповів про багатоканальну стаціонарну систему моніторингу GTV, продемонстрував роботу віброаналізаторів серії IPS, тепловизора TVS - 350 і представив розробку верстата балансування малої вантажопідйомністі.

Гість з Франції, представник компанії Efef Endoscopy, представив новий продукт з серії промислових відеоендоскопів. Провів наочно-практичну презентацію відеоендоскопа Argus 900, дав рекомендації по налаштуванню і експлуатації устаткування.

Проведена презентація програмного комплексу Thixomet для металографічних досліджень з можливістю застосування в заводських умовах або у випробувальній лабораторії. Продемонстрована робота різних модулів ПО для вирішення завдань гостей семінару.

У другий день семінару була запущена випробувальна машина UIT STМ з навантаженням 5 тонн, показана робота нагрівачів UIT TTS для температурних випробувань.

Гості конференції змогли отримати повну консультацію по послугах нашого атестованого і акредитованого центру, де ми пропонуємо провести незалежні дослідження властивостей широкого спектру матеріалів.

Ці семінари проводяться для того, щоб, наші гості досліджували свої зразки, знайшли рішення багатьох завдань, відкрили для себе нові можливості для застосування їх на своєму підприємстві, обмінялися практичним досвідом і корисними контактами.

Ми щиро сподіваємося, що такий формат науково-практичної зустрічі став ще цікавішим і результативнішим для наших гостей.

Наша команда візьметься за рішення будь-яких завдань, підбір необхідного устаткування або комплексного рішення, надасть рекомендації по ремонту і належному обслуговуванню наявного устаткування.

Презентації з цього семінару можна скачати і продивитися. (Архів RAR, 138 Мб)

Якщо у вас є питання по цих напрямах або є нестандартні виробничі завдання, відправляйте нам інформацію на нашу електронну адресу.

З 2011 року науково-виробниче підприємство «УКРІНТЕХ» успішно працює і розвивається в області контролю якості матеріалів та промислових виробів.

Контакти

ТОВ НВП "Укрінтех":
м.Харків, вул.Ковтуна, буд.50, корпус "А-5"

Для пошти:
а/с 2304, Харків-1, 61001, Україна

ТОВ НВП "Укрінтех"
+38 (050) 499-09-89; +38 (067) 560-89-39
+38 (067) 575-45-10; +38 (057) 768-09-02

"ЦНД Лабораторія"
+38 (098) 262-48-92

Компанія

Виробництво і постачання
випробувального обладнання, устаткування для металографії, приладів НК та ін.

Сервісний центр
Ремонт, сервісне обслуговування і модернізація обладнання.

Центр незалежних досліджень

Акредитована випробувальна лабораторія.