производство и поставка оборудования для механических испытаний, неразрушающего контроля, химического анализа и визуального контроля, диагностического оборудования, приборов визуального контроля, систем контроля доступа персонала, элементов систем умного производства. Испытательная лаборатория. Сервисный центр
Характеристики мастильних матеріалів і аналіз мастил у виробництві металів

Коли металева руда доставляється на переробний завод, вона може містити значні кількості пилу, відомої як дрібниця, яка може створювати проблеми, а також легко губиться при транспортуванні.

Дрібниця може бути відновлена ​​для підвищення продуктивності, але абразивна природа пилу збільшує ймовірність зносу і проблем з мастильними матеріалами при неправильному поводженні. Існують технологічні операції, які використовуються для отримання дрібниці і утилізації інших металевих відходів.

Наступні матеріали являють проблему для змащуваного обладнання:

 • літаючий пил з доменних печей
 • вихлопний пил з процесу спікання
 • прокатні окалини від прокатних операцій
 • вапняковий пил
 • вугільний коксовий пил
 • порошковий вугілля

Крім забруднення пилом і дрібними частинками, вода і технологічні хімікати можуть забруднювати мастила. Підвищене навантаження, а також екстремальні температури приведуть до передчасного виходу мастила з ладу, якщо не вжити належних заходів. Мастила грають важливу роль у виробництві металу в цілому.

Мастила

У сталеливарної промисловості мастила використовуються для самих різних цілей, якщо умови експлуатації не вимагають використання мастила. Найбільш істотне використання мастила на сталеплавильному заводі буде в процесі первинної і вторинної формування на прокатних станах. Наступні поширені мастила включають циркуляційні мастила, мастила для екстремального тиску (EP), мастила з інгібіторами іржі і окислення (R & O), мастила для прокатних станів і гідравлічні рідини.

 • Циркуляційні мастила - це мастила, які розподілені по компонентах активів і включають мастило для бензинових двигунів, турбінне мастило, рідина для автоматичних трансмісій, технологічні циркуляційні мастила і мастила для дизельних двигунів. Ці мастила використовуються для змащення підшипників ковзання, плазунів, підшипників верстатів, закритих зубчастих передач з низькою і нормальним навантаженням, поршнів і циліндрів двигуна, які зазвичай застосовуються в турбінах тепловозів і системах передачі енергії.
 • Мастила з протівозадірнимі присадками (EP) - використовуються в системах з контактом металу з металом під високим тиском. Ці мастильні матеріали використовуються в закритих редукторах. Застосування включають зубчасті приводи водяних насосів, редукційні приводи доменних печей і кранів, гвинтові опори прокатних станів і приводи зсуву в приводах муфт прокатних станів.
 • Мастила с ингибиторами ржавчины и окисления (R&O) - використовуються в тих випадках, коли потрібно масло, але не потрібні протизадирні властивості. Вони часто використовуються в системах рециркуляції, де типові програми включають в себе підшипники ковзання бабіту, підшипники котушки, турбонагнетатели, повітряні компресори, парові турбіни і підшипники опорних валків.
 • Мастило для прокатних станів - як правило, являє собою мастило з низькою в'язкістю, стійке до окислення і іржі, виготовлене з добре очищеного базового мастила або синтетичного базового мастила, призначеного для подвійний функції валкового мастила (безпосередньо наноситься на метал для полегшення обробки) і в якості мастильного матеріалу для компонентів млини . Для різних марки сталей використовуються різні типи мастил. Мінеральні мастила з низькою в'язкістю використовуються для важких металів, жирні полярні мастила - для нержавіючої сталі, а парафінові масла - для вуглецю і кремнію, сталі.

Аналіз мастила для цих застосувань можна використовувати для виявлення небезпечних забруднень, таких як частинки пилу і дрібниці. Аналіз розміру частинок (ISO 4404), а також кількісне індексування частинок (PQI) може використовуватися в поєднанні з елементним аналізом (ICP) для визначення джерела твердих частинок. Карла Фішера (KF) для аналізу вологості, а також інфрачервоної спектроскопії (FTIR) можна використовувати, щоб допомогти ідентифікувати рідкі забруднення.

Гідравлічні рідини

 • Гідравлічні рідини - широко використовуються на підприємстві. Ці рідини або на масляній основі (синтетична, мінерал або суміш), інвертовані емульсії, водно-гліколеві рідини, і R & O гідравлічного мастила. До складу деяких з цих мастил можуть входити протизносні присадки для важких умов експлуатації. Гідравлічна рідина на масляній основі зазвичай використовується в рухомому складі з типовою температурою спалаху від 145 ° C до 315 ° C (від 300 ° F до 600 ° F). Ці точки займання можуть не представляти небезпеку загоряння для важкого обладнання, оскільки вони використовуються в умовах високої температури і тиску, якщо вони протікають через шланги або ущільнення, вони можуть утворювати туман або бризки, які можуть стати причиною загоряння.
 • Протизносні гідравлічні рідини на масляній основі - використовуються в прецизійних стаціонарних гідроагрегатах, де існує незначна пожежонебезпека.
 • Інші гідравлічні рідини - використовувані через їх вогнестійких властивостей в умовах високих температур або там, де існує можливість виникнення відкритого джерела вогню або займання, включають звернені емульсії, водно-гліколеві рідини і фосфорні ефіри.
 • Інвертовані емульсії - являють собою дрібнодисперсні краплі води, які дисперговані в безперервної зовнішньої фазі масла. Вони використовуються для гідравлічних систем, які схильні до небезпеки загоряння і підходять для гідравлічних насосів з тиском, обмеженим для лопатевих насосів до 2000 фунтів на квадратний дюйм, шестерних насосів <2800 фунтів на кв. дотичні напруження. Нормальна робоча температура становить від 48 ° C до 55 ° C (120 ° F - 130 ° F). Робочі температури вище 150 ° F (65,5 ° C) можуть викликати випаровування води з розчину, що збільшує в'язкість і знижує вогнестійкість рідини. Ці рідини є найменш дорогими вогнестійкими гідравлічними рідинами. Звернені емульсійні рідини використовуються в коксових штовхач батарей, конвеєри рулонів стану гарячої прокатки, а також системи балансування валків первинного і вторинного стану.
 • Водно-гліколеві рідини - також використовуються в пожежонебезпечних зонах з нормальною робочою температурою від 48 ° C до 55 ° C (120 ° F-130 ° F). Робочі температури вище 150 ° F (65,5 ° C) можуть викликати випаровування води, що збільшує в'язкість і знижує вогнестійкість рідини. Для забезпечення належного утримання води і захисту від корозії рідину необхідно регулярно контролювати в системах з жорсткими допусками з використанням ареометра або плотномера і рефракції, щоб переконатися, що співвідношення води і гліколю правильне. Ці рідини не підходять для енергосистем, що працюють при тиску вище 2000 фунтів на квадратний дюйм. Типове застосування - мартенівська машина для виробництва доломіту, електродугова піч, механізми нахилу, електродні системи, притискні валки безперервного лиття і системи відсічних пальників.
 • Рідини на основі ефірів фосфорної кислоти - використовуються в гідравлічних системах, схильних до високої пожежонебезпеки. Ці рідини підходять для операційних систем високого тиску, що працюють при тиску 5000 фунтів на кв. дюйм і високих температурах 107 ° C (225 ° F). Рідини на основі ефірів фосфорної кислоти - це найдорожчий тип вогнестійкою гідравлічної рідини. Типове застосування - трактори, що використовуються для видалення кар'єрного шлаку, а експлуатаційне використання - машина для зачистки гідравлічних систем, обертові печі та регулятори.
 • Гідравлічні рідини на масляній основі - повинні бути відстежується окислення, утворення кислоти, а також концентрація частинок, в'язкість і елементний аналіз. Рідини на водній основі слід регулярно контролювати на предмет наявності твердих частинок, а також концентрації води, в'язкості і елементного аналізу.

Поки мастильні матеріали знаходяться в експлуатації, основні властивості, яким повинні відповідати мастильні матеріали, полягають у зменшенні окисної деструкції мастила, зменшенні шкідливих відкладень, мінімізації іржі і корозії, контролі зносу, зменшення тенденції до піноутворення або утворення стабільної піни з плином часу.

Для професійного і якісного аналізу масла, компанія «Укрінтех» пропонує широкий спектр обладнання: Прилади для контролю мастил і нафтопродуктів.


Контакти

З 2011 року науково-виробниче підприємство «УКРІНТЕХ» успішно працює і розвивається в області контролю якості матеріалів та промислових виробів.

Контакти

ТОВ НВП "Укрінтех":
м.Харків, вул.Ковтуна, буд.50, корпус "А-5"

Для пошти:
а/с 2304, Харків-1, 61001, Україна

ТОВ НВП "Укрінтех"
+38 (050) 499-09-89; +38 (067) 560-89-39
+38 (067) 575-45-10; +38 (057) 768-09-02

"ЦНД Лабораторія"
+38 (098) 262-48-92

Компанія

Виробництво і постачання
випробувального обладнання, устаткування для металографії, приладів НК та ін.

Сервісний центр
Ремонт, сервісне обслуговування і модернізація обладнання.

Центр незалежних досліджень

Акредитована випробувальна лабораторія.