производство и поставка оборудования для механических испытаний, неразрушающего контроля, химического анализа и визуального контроля, диагностического оборудования, приборов визуального контроля, систем контроля доступа персонала, элементов систем умного производства. Испытательная лаборатория. Сервисный центр
Індивідуальний підбір устаткування і комплектуючих

Компанія "НВП "Укрінтех" робить послуги з підбору і постачання устаткування для забезпечення виробничих підприємств. Фахівці вивчають різні галузі, аналізують останні розробки для конкретного виробництва і підбирає оптимальну комплектацію устаткування відповідно до технічного завдання, оскільки підбір устаткування з необхідними комплектуючими - важливе технічне завдання.

З метою рішення максимальної кількості завдань, фахівці оцінюють об'єм завдань, вивчають нормативні документи, ознакомляются з об'єктом контролю і здійснюють огляд виробничих майданчиків замовника.

Виходячи з цього, 29 січня 2020 року фахівцями "НВП "Укрінтех" був виконаний виїзд на виробничі майданчики підприємства Моторімпекс, м. Харків, для проведення ультразвукового контролю деталей і вузлів для різних гідравлічних систем.

В процесі виконання робіт, був успішно проведений ультразвуковий контроль різних деталей дефектоскопами серії USE-55, USE-55 Pro і USE-65 FR на фазованих решітках за допомогою яких була визначена необхідна комплектація що відповідають УЗ перетворювачами.

Відмітимо, що ультразвуковий дефектоскоп USE-55 Pro нового покоління з підтримкою АРД, ToFD методу, і входом енкодера для підключення сканерів розроблений з урахуванням новітніх програмних підходів до обробки сигналів. Цей ультразвуковий дефектоскоп дозволяє вимірювати товщину виробів з великою точністю і має усі функції по документуванню результатів УЗ контролю.

USE-55 універсальний ручний дефектоскоп для вирішення основного об'єму завдань ультразвукового контролю. Застосовується для неруйнівного контролю суцільності і однорідності основного матеріалу і зварних з'єднань, у тому числі виявлення включень, пір, розшарувань, непроварів, тріщин, корозійного ушкодження, неприпустимих потоншень; дозволяє визначати координати залягання і оцінювати еквівалентні розміри дефектів.

USE-65 FR – це сучасний дефектоскоп, що поєднує в собі останні досягнення цифрової і аналогової техніки, відрізняється простотою і зручністю користування, високою надійністю і гарантує високу точність виявлення дефектів і виміру товщини.

У укладенні можна сказати, що ультразвуковий контроль не руйнує і не ушкоджує досліджуваний зразок, що є його головною перевагою. Друга комплексна перевага – це висока швидкість дослідження при низькій вартості і небезпеці для людини (в порівнянні з рентгенівською дефектоскопією), а висока мобільність універсальних ультразвукових дефектоскопів серії USE-55, USE-55 Pro і інноваційного дефектоскопа на фазованих решітках USE-65 FR дозволить оперативно проводити необхідні дослідження.

Кваліфіковані фахівці компанії допоможуть оперативно підібрати необхідне устаткування під технічне завдання замовника виходячи з технічних вимог і умов експлуатації.

Вже на етапі вибору устаткування Ви зможете отримати висококваліфіковані консультації і доповнити проект автоматизації устаткуванням у відповідність з Вашим Технічним завданням.

Компанія ТОВ НВП "Укрінтех" індивідуально підходить до кожного замовника!

З 2011 року науково-виробниче підприємство «УКРІНТЕХ» успішно працює і розвивається в області контролю якості матеріалів та промислових виробів.

Контакти

ТОВ НВП "Укрінтех":
м.Харків, вул.Ковтуна, буд.50, корпус "А-5"

Для пошти:
а/с 2304, Харків-1, 61001, Україна

ТОВ НВП "Укрінтех"
+38 (050) 499-09-89; +38 (067) 560-89-39
+38 (067) 575-45-10; +38 (057) 768-09-02

"ЦНД Лабораторія"
+38 (098) 262-48-92

Компанія

Виробництво і постачання
випробувального обладнання, устаткування для металографії, приладів НК та ін.

Сервісний центр
Ремонт, сервісне обслуговування і модернізація обладнання.

Центр незалежних досліджень

Акредитована випробувальна лабораторія.