тепловизоры, приборы для технической диагностики, виброметры и виброанализаторы, ультразвуковые, вихретоковые, магнитопорошковые дефектоскопы, капиллярный контроль, электроискровые дефектоскопы, акустические дефектоскопы, трещиномеры, толщиномеры материалов, толщиномеры покрытий, измерители шероховатости, профилометры
оборудование для контроля герметичности,

Електроіскровий контроль

Виявлення тріщин, пористості, неприпустимих потоншень і інших порушень суцільності внутрішніх і зовнішніх захисних діелектричних покриттів.

Електроіскровий дефектоскоп

Електроіскровий дефектоскоп призначений для виявлення тріщин, пористості, неприпустимих утонень та інших порушень суцільності внутрішніх та зовнішніх захисних діелектричних покриттів (лакофарбових, порошкових, плівкових, бітумних та ін.) додатком імпульсної високовольтної контрольної напруги та фіксацією електричного пробою неприпустимого потонання.

Для того, щоб малопомітні дефекти не змінювали фізичні властивості матеріалу та не руйнували всю конструкцію, на сучасних підприємствах використовують електроіскрові дефектоскопи.

Принцип роботи електроіскрового дефектоскопа

Принцип дії електроіскрового дефектоскопа заснований у пропуску струму через спеціальний електрод. Напруга передається на поверхню, що обстежується, в результаті чого виникає іскровою пробою. При виявленні дефектів інформація передається на датчик, спрацьовування якого повідомляє оператора світловим або звуковим сигналом.

Дефектоскопи електроіскрові для контролю якості використовуються для перевірки деталей, металевих конструкцій та спеціальних виробів.

У каталозі електроіскрового контролю компанія «Укрінтех» представляє електроіскровий дефектоскоп UIT Корона.

Особливості даного приладу наведені нижче:

  • Безпека роботи за рахунок імпульсного режиму роботи;
  • Можливість налаштування чутливості;
  • Можливість контролю покриттів на бетонних конструкціях;
  • Спеціалізовані гумові електроди для дбайливого контролю покриттів з низькою механічною міцністю.

Компанія «Укрінтех» здійснює продаж електроіскрових дефектоскопів за вигідними цінами. На все обладнання, що поставляється, компанія «Укрінтех» надає як гарантійне обслуговування, так і сервісне обслуговування електроіскрових дефектоскопів.

Для того, щоб купити електроіскровий дефектоскоп, необхідно звернутися до компанії «Укрінтех» за нижче контактними даними. Ціна електроіскрового дефектоскопа залежить від Ваших індивідуальних завдань та комплектації приладу.

Доставка електроіскрового дефектоскопа здійснюється у всі міста України: Харків, Київ, Полтаву, Дніпро, Маріуполь, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Черкаси, Миколаїв, Вінницю, Павлоград та ін.

З 2011 року науково-виробниче підприємство «УКРІНТЕХ» успішно працює і розвивається в області контролю якості матеріалів та промислових виробів.

Контакти

ТОВ НВП "Укрінтех":
м.Харків, вул.Ковтуна, буд.50, корпус "А-5"

Для пошти:
а/с 2304, Харків-1, 61001, Україна

ТОВ НВП "Укрінтех"
+38 (050) 499-09-89; +38 (067) 560-89-39
+38 (067) 575-45-10; +38 (057) 768-09-02

"ЦНД Лабораторія"
+38 (098) 262-48-92

Компанія

Виробництво і постачання
випробувального обладнання, устаткування для металографії, приладів НК та ін.

Сервісний центр
Ремонт, сервісне обслуговування і модернізація обладнання.

Центр незалежних досліджень

Акредитована випробувальна лабораторія.