производство и поставка оборудования для механических испытаний, неразрушающего контроля, химического анализа и визуального контроля, диагностического оборудования, приборов визуального контроля, систем контроля доступа персонала, элементов систем умного производства. Испытательная лаборатория. Сервисный центр
Експрес діагностика промислового обладнання

На сьогоднішній день кожне сучасне підприємство прагне вжити заходів щодо збільшення терміну служби експлуатації промислового устаткування.

Як відомо, дефекти в обладнанні можуть виникати в різні моменти його життєвого циклу: при виготовленні, монтажі, налаштуванні, експлуатації, випробуваннях, ремонті - і мати різні наслідки. Тому дуже важливо для попередження виникнення аварійних відмов проводити своєчасну діагностику промислового обладнання.

Крім цього, промислове обладнання, для якого проводиться регулярна діагностика - працює набагато довше, ефективніше і без постійного проведення планово-попереджувальних заходів. Це справедливо не тільки для високоточного обладнання, але і для досить поширеного роторного обладнання, всіляких валів, вентиляторів, підшипникових вузлів, конвеєрів та інших вузлів-деталей, використовуваних при виробництві.

Діагностика промислового обладнання просто необхідна. Багато постачальників сучасного обладнання знімають з себе сервісні зобов'язання, якщо регулярно не проводиться діагностика обладнання.

Так для чого потрібна діагностика промислового обладнання?

 • «Продовжує життя»всього обладнання, окремих частин і елементів (вали, підшипники, муфти і т.п.). Тобто дозволяє виробляти весь ресурс, закладений виробником.
 • Знижує витрати власників і керуючих підприємствами на технічне і гарантійне обслуговування.
 • Збільшує час безперебійної роботи на виробництві, підвищує надійність в цілому і зменшує кількість необґрунтованих простоїв і відповідно витрат на ремонт.
 • Збільшує ефективність виробництва.

Визначальні параметри технічного стану (ВПТС) - є параметри вібраційного і теплового стану.

Розглянемо ці параметри окремо:

 • Контроль вібрації (вони ж механічні коливання системи) можуть розділятися на вимір загального рівня вібрації (умовно кажучи - початкова стадія періодичного вибромониторинга) і фіксація спектральних, тимчасових характеристик сигналів, з подальшим визначенням причин виникнення підвищеної вібрації.
 • Компанія «Укрінтех» пропонує лінійку приладів, що дозволяють проводити як періодичний контроль вібрації за допомогою найпростіших віброметрів серії IVS Р1, Р3 , більш поглиблених аналізаторів-балансувальник серії IVS-110/211 і систем моніторингу і контролю для постійного контролю вібрації і інших ВПТС - визначальних параметрів технічного стану.

 • Тепловий контроль наша компанія пропонує до використання як найпростіші пірометри, для точкового вимірювання температури, так і професійні тепловізори з можливістю фіксації і аналізу термограмм.

  Компанія «Укрінтех» активно впроваджує на промислові підприємства України лінійку тепловізорів. Тепловізори серії TVS - це надійні, високоточні і зручні в застосуванні прилади на різні діапазони вимірюваних температур:

Завдяки тепловізори серії TVS, контроль температури і виявлення перегрівів обладнання можна провести без прямого контакту з діагностуються об'єктом і без його зупинки.

Досить навести пристрій на необхідний агрегат, і ви отримаєте картинку розподілу нагріву обладнання, вивчити яку зможете, як на екрані самого пристрою, так і на комп'ютері. Хороша чутливість тепловізора серії TVS забезпечує детектування найслабших температурних аномалій, що важливо при пошуку прихованих об'єктів.

В цілому - маючи під рукою найпростіші віброметри IVS P1 или IVS P3, а також тепловізор TVS-250SL з найбільш поширеним температурним діапазоном від-20 до +250℃
Ви сміливо можете впроваджувати технічну діагностику на підприємстві «з нуля»!

Також компанія «Укрінтех» пропонує і універсальне рішення - віброметр MDS-20 з функцією безконтактного вимірювання температури і передачею даних по Wi-Fi або Bluetooth на будь-який мобільний пристрій.

Ця функція є потужним і сучасним метрологічним інструментом дозволяє проводити різні виміри довжини, глибини, точки-лінії, багатосегментних довжин, периметра і площі, що дозволить з легкістю визначити наявність дефекту, його інтенсивність і з високою точністю обчислити його розмір

Етапи впровадження діагностики «з нуля» - дуже прості, потрібно зробити всього три кроки:

 • Придбати віброметри серії IVS P1 або IVS P3, тепловізор TVS -250, а при нестандартних завданнях, ми допоможемо вибрати універсальне рішення.
 • Завести журнал роботи обладнання, з відмітками загального рівня вібрації мінімум в 2-х напрямках на кожній підшипникової опори і відповідно температурними характеристиками цієї опори;
 • Призначити відповідального фахівця і з заданою періодичністю проводити діагностику, як для контролю, так і для набору статистичних даних.

Пам'ятайте, маючи два найпростіших приладу - Ви завжди будете впевнені в безперервної і безаварійної роботи Вашого виробництва кожен день!

Подальші етапи технічної діагностики можуть включати в себе вже більш розширені заходи із застосуванням:

 • відеоендоскопів;
 • спеціалізованих комплексів збору і обробки даних
 • різних центровщіков валів, стробоскопів, стетоскопов та іншого обладнання, про яке ми поговоримо пізніше.

Фахівці компанії нададуть консультаційну підтримку, проведуть навчання по роботі на приладах, поділяться досвідом на будь-якому етапі впровадження технічної діагностики на Вашому підприємстві.

Зацікавило? Зв'яжіться з нами!

З 2011 року науково-виробниче підприємство «УКРІНТЕХ» успішно працює і розвивається в області контролю якості матеріалів та промислових виробів.

Контакти

ТОВ НВП "Укрінтех":
м.Харків, вул.Ковтуна, буд.50, корпус "А-5"

Для пошти:
а/с 2304, Харків-1, 61001, Україна

ТОВ НВП "Укрінтех"
+38 (050) 499-09-89; +38 (067) 560-89-39
+38 (067) 575-45-10; +38 (057) 768-09-02

"ЦНД Лабораторія"
+38 (098) 262-48-92

Компанія

Виробництво і постачання
випробувального обладнання, устаткування для металографії, приладів НК та ін.

Сервісний центр
Ремонт, сервісне обслуговування і модернізація обладнання.

Центр незалежних досліджень

Акредитована випробувальна лабораторія.