производство и поставка оборудования для механических испытаний, неразрушающего контроля, химического анализа и визуального контроля, диагностического оборудования, приборов визуального контроля, систем контроля доступа персонала, элементов систем умного производства. Испытательная лаборатория. Сервисный центр
Ефективні рішення в області хімічного аналізу

На сьогодні практично жодна галузь промислового господарства не може нормально функціонувати і розвиватися без точного визначення хімічного складу використовуваних у виробництві матеріалів.

Металургія, машинобудування, нафтохімічне виробництво, гірничодобувна і оброблювальна галузь, випуск цементу, а також проведення численних дослідницьких робіт має на увазі під собою наявність сучасних аналізаторів хімічного складу металів і сплавів.

НВП "Укрінтех" пропонує підприємствам, науково-дослідним центрам, інститутам якісне устаткування, призначене для проведення високоточного хімічного і фазового аналізу руд, аналізу сплавів, металів, кераміки, грунтів і рідин.

Особлива увага в цій статті хотілося б приділити розробкам компанії Metal Power, яка заснована в 1987 році і представляє широкий спектр продуктів, додатків і послуг для задоволення аналітичних потреб металургійної промисловості, а саме:

Спектрометр "MOSS" "Компактність і доступність"

Оптико-емісійний спектрометр МОSS - доступне рішення для хімічного аналізу металів і сплавів. Економічність, компактність і висока точність виділяють його у ряді аналогів. У приладі поєднані передові розробки технології OES і оптика провідних світових виробників. Спектрометр МОSS оснащений потужним цифровим токовимірювальним плазмовим генератором, що забезпечує стабільність і високу надійність.

Особливості:

 • Легкість і компактність - невеликі габарити і вага дозволяють розмістити прилад у будь-якій лабораторії і легко його переміщати.
 • Висока точність - забезпечується за рахунок повністю цифрового джерела збудження з контрольованим струмом.
 • Ергономічність - пружинний затиск і відкритий іскровий штатив - для розміщення і фіксації широкого діапазону зразків.
 • Швидкість - час, потрібний на виконання аналізу -до 25 секунд для усіх типів металів і сплавів.
 • Широка елементна база - можливість визначення більш ніж 30 елементів на декількох базах, включаючи C, S, F, B та ін.

Metavision-10008X – «Вища точка чутливості»

Розроблений, щоб відповідати найвищим і найстрогішим стандартам продуктивності, надійності і повторюваності, оптико-эмісійний (іскровий) спектрометр Metavision X- серії, з інноваційною системою мульти-оптики, розширеним діапазоном довжин хвиль і безліччю аналітичних функцій, забезпечує увесь спектр аналітичних спектральних аналізів металів і сплавів. Найширший асортимент елементів аж до рівнів трасування.

Особливості:

 • Діапазон довжин хвиль 130-670 нм дозволяє виявити більше 40 елементів
 • Аналіз низького рівня змісту для вуглецю, азоту і ключових елементів в різних застосуваннях
 • Оптимізований для аналізу металів і сплавів високої чистоти, включаючи алюміній, мідь, свинець, цинк і так далі
 • Повний спектр діагностичних переваг

Спектрометр Metavision N - Series "Міцний і універсальний еталон»

Спектрометри Metavision N серії є компактні, надійні і економічні прилади, які призначені для забезпечення високій продуктивності в широкому спектрі галузей промисловості. Дійсно інноваційний дизайн забезпечує швидкий, точний і такий, що сертифікується, елементний аналіз металів у масових долях відсотків. Багато підприємств використовують спектрометри цілодобово, устигаючи зробити більше 400 аналізів в зміну.

Особливості:

 • Відкрита підставка для зразків, широкий діапазон розмірів і форм
 • Висока аналітична продуктивність і надійність, довгострокова стабільність
 • Усі аналізи для чорних і кольорових металів
 • Аналіз усіх ключових елементів усіх баз – у тому числі азоту в сталях і багато що інше.

Metavision 1008i. Лабораторія класу Hi-End

Дослідження в області спектрометрії постійно були зосереджені на зменшенні меж виявлення і часу аналізу у поєднанні з високою точністю і повторюваністю. Metavision-1008i, служить прикладом усім цим зусиллям, для надання швидкого, дуже точного і повторюваного аналізу для надзвичайно широкого діапазону елементів при дуже низьких рівнях масової долі в чорних і кольорових металах, а також пропонує виняткову економічну цінність.

Особливості:

 • Відкрита підставка для зразків, щоб зручно розмістити зразки в широкому діапазоні розмірів і форм
 • Висока аналітична продуктивність і надійність при чудовій стабільності
 • Усі види застосувань для чорних і кольорових металів

Ці спектрометри допомогли нашим клієнтам поліпшити якість своєї продукції, а також забезпечити прибуток при економії коштів і підвищенні доходів, усунення повторної обробки/браку, значного підвищення продуктивності і, звичайно, досліджень і розробок нових матеріалів і сплавів.

У рамках постачання спектрометра, компанія "НВП "Укрінтех" надає повний гарантійний супровід, оперативну заміну комплектуючих, постгарантійний ремонт на усьому етапі життєвого циклу, а при необхідності навчання фахівців на устаткуванні.

Компанія "НВП "Укрінтех" підбере для Вас устаткування під Ваші завдання!

З 2011 року науково-виробниче підприємство «УКРІНТЕХ» успішно працює і розвивається в області контролю якості матеріалів та промислових виробів.

Контакти

ТОВ НВП "Укрінтех":
м.Харків, вул.Ковтуна, буд.50, корпус "А-5"

Для пошти:
а/с 2304, Харків-1, 61001, Україна

ТОВ НВП "Укрінтех"
+38 (050) 499-09-89; +38 (067) 560-89-39
+38 (067) 575-45-10; +38 (057) 768-09-02

"ЦНД Лабораторія"
+38 (098) 262-48-92

Компанія

Виробництво і постачання
випробувального обладнання, устаткування для металографії, приладів НК та ін.

Сервісний центр
Ремонт, сервісне обслуговування і модернізація обладнання.

Центр незалежних досліджень

Акредитована випробувальна лабораторія.