производство и поставка оборудования для механических испытаний, неразрушающего контроля, химического анализа и визуального контроля, диагностического оборудования, приборов визуального контроля, систем контроля доступа персонала, элементов систем умного производства. Испытательная лаборатория. Сервисный центр
Досвід впровадження оптико-емісійного спектрометра MOSS на сталеливарних підприємствах України

Компанія ТОВ "НВП "Укрінтех" успішно співпрацює з рядом українських виробничих підприємств, поставляючи випробувальне і лабораторне устаткування для контролю якості матеріалів і виробів./p>

Деякий час назад фахівці компанії ТОВ "НВП "Інтеграл" звернулися до нас з проханням підібрати якісне, але в той же час доступне устаткування для хімічного аналізу матеріалів. Після узгодження технічного завдання і обліку усіх побажань була запропонована розробка компанії "Metal Power" - оптико-емісійний спектрометр MOSS. Спектрометр має широкий набір функцій і елементну базу в 30+ елементів з можливістю використання декількох аналітичних баз, забезпечує надійність, стабільність і високу точність. У приладі поєднані передові розробки технології OES і оптика провідних світових виробників. Спектрометр MOSS оснащений потужним плазмовим генератором і цифровою токовимірювальною системою, що забезпечують надійність, стабільність і високу точність.

Завдяки програмі лояльності компанії ТОВ "НВП "Укрінтех" з можливістю придбання продукції у розстрочку була встановлена щомісячна сума платежу у розмірі 36 000 грн

На даний момент устаткування вже працює на підприємстві і успішно справляється з поставленими завданнями. Орієнтовний об'єм робіт складає 30 аналізів у тиждень(120 аналізів у місяць відповідно). З огляду на те, що аналіз хімічного складу матеріалів з офіційним висновком в середньому коштує близько 1000 грн за один зразок, то в місяць це обходилося б підприємству в 120 000 грн Купівля спектрометра дозволила заощадити компанії ТОВ "Інтеграл" порядку 84 000 грн у місяць! В той же час, наявність стаціонарного аналізатора на території підприємства скоротила час на очікування результатів, що, у свою чергу, підвищило загальну продуктивність.

Також були виділені основні особливості приладу, які є і його перевагами:

 • малі габарити і вага 15 кг, що дозволяє розмістити прилад у будь-якій лабораторії;
 • висока стабільність і точність, яка забезпечується джерелом живлення з цифровим управлінням;
 • час аналізу - від 10 до 25 секунд;
 • широка елементна база 30+ з можливістю використання декількох аналітичних баз;
 • простота у використанні - зручний і інтуїтивно-зрозумілий інтерфейс дозволить освоїти прилад будь-якому операторові у найкоротші терміни.

Що Вам знадобиться, щоб встановити це устаткування у себе в лабораторії:

 • приміщення із стабільним рівнем температури і вологості;
 • наявність мережі живлення і заземлення;
 • оператор, що володіє навичками користування комп'ютером і пакетом ПЗ MS Office;
 • балон з Аргоном (40-літрового балона вистачить більше, ніж на 200 прожигів).

Окрім спектрометра Ви отримуєте:

 • доставку;
 • пуско-налагоджувальні роботи;
 • повністю підготовлене місце оператора, включаючи ПК і спеціалізоване ПЗ для обробки даних;
 • сервісне обслуговування;
 • безстрокову онлайн-консультацію;
 • а також комплект усього необхідного для роботи: зокрема, комплект зразків для стандартизації.

Компанія ТОВ НВП "Укрінтех" на регулярній основі розробляє програми лояльності для постійних і нових клієнтів. Ми робимо усе можливе, щоб забезпечити підприємства якісним устаткуванням, підтримуючи при цьому сервіс і гарантійне обслуговування на високому рівні. Разом з нашими фахівцями Ви зможете підібрати устаткування для вирішення завдань у сфері контролю якості матеріалів і виробів на Вашому підприємстві.

З 2011 року науково-виробниче підприємство «УКРІНТЕХ» успішно працює і розвивається в області контролю якості матеріалів та промислових виробів.

Контакти

ТОВ НВП "Укрінтех":
м.Харків, вул.Ковтуна, буд.50, корпус "А-5"

Для пошти:
а/с 2304, Харків-1, 61001, Україна

ТОВ НВП "Укрінтех"
+38 (050) 499-09-89; +38 (067) 560-89-39
+38 (067) 575-45-10; +38 (057) 768-09-02

"ЦНД Лабораторія"
+38 (098) 262-48-92

Компанія

Виробництво і постачання
випробувального обладнання, устаткування для металографії, приладів НК та ін.

Сервісний центр
Ремонт, сервісне обслуговування і модернізація обладнання.

Центр незалежних досліджень

Акредитована випробувальна лабораторія.