Испытательные машины, твердомеры, маятниковые копры. Оборудование, измерительные приборы и оснастка для механических испытаний

Допоміжне обладнання та аксесуари

Універсальний електронний блок TMC.S серії SmartTension® призначений для оснащення або модернізації сервоприводных випробувальних машин
Комплекс TTS в складі одно-(TTS - 1) і двозонних (TTS - 2) нагрівачів (печей) та електронного контролера TTS - 3…
Екстензометри безконтактні (відеоекстензометри) призначені для безконтактного виміру деформації розтягування, стискування і вигину усіх типів матеріалів.

Додаткове обладнання для випробувальних машин

Оснащення для випробувальних машин

Індивідуальна комплектація машини змінними захватами і оснащенням забезпечує рішення широкого кола завдань контролю якості в промисловості.

При необхідності, фахівці компанії «Укрінтех» спроектують і виготовлять під замовлення будь-які захоплення і пристосування для вирішення спеціалізованих завдань Замовника.

Контактні і безконтактні екстензометри:

Відеоекстензометр використовується для оптичного вимірювання поздовжніх деформацій зразків, які чутливі до контакту і виготовлені з високоеластичних матеріалів, годиться для визначення найрізноманітніших деформацій в процесі проведення випробувань. Для коректного розрахунку межі текучості і модуля пружності відповідно до вимог сучасної нормативної бази ISO, ASTM, DIN при проведенні механічних випробувань регламентується використання екстензометри.

Переваги екстензометров:

 • Мінімізація похибки вимірювань;
 • Можливість підключення до різних видів випробувального устаткування;
 • Проводити вимірювання на різних видах випробувального устаткування;
 • Вести безперервний запис даних при випробуваннях;
 • Вимірювати деформацію зразка без втручання в проведення випробування;

Крім цього, екстензометри дозволить визначати рівномірність деформації по всій робочій зоні зразка, виробляти коректний розрахунок межі текучості і модуля пружності відповідно до вимог сучасної нормативної бази.

Купуючи безконтактний екстензометри у Вас з'явиться можливість працювати над випробуванням як в онлайн, так і офлайн режимах, а також контролювати деформацію зразків складної форми або володіють високою еластичністю.

Системи температурних випробувань UIT TTS

Система температурних випробувань призначена для забезпечення проведення випробування на розтягування зразків з різних матеріалів при підвищених і знижених температурах.

Одне - і двозонні печі з електронним управлінням і робочими температурами до 1100 ºС. Забезпечують швидкий рівномірний нагрів зразка і високу точність підтримки температури.

Блок управління оснащений власною пам'яттю, фіксує всі дані з випробувань і дозволяє їх переносити на ПК для подальшого вивчення.

Багатофункціональний універсальний контролер, який дозволяє на своїй базі проводити модернізацію будь-яких сервопривідних випробувальних машин.

Переваги контролера машини UIT STM SmartTension:

 • Висока швидкість опитування блоку електроніки
 • Можливість вибору розрядності аналогового-цифрового перетворювача
 • Програмне регулювання коефіцієнта посилення АЦП для адаптації під різні види датчиків
 • Можливість використання як лінійних енкодерів, так і кругових
 • Високоточний програмний розрахунок швидкості виходу траверси в «нуль»
 • 2 види управління двигуном: аналогове і цифрове.

Ціна екстензометри або системи температурних випробувань розраховується виходячи з Ваших технічних завдань і необхідної комплектації. Для того щоб купити екстензометри або систему температурних випробувань (додаткове обладнання до випробувальних машин) потрібно зв'язатися з нами за нижче вказаними контактними даними або заповнити контактну форму.

Доставка здійснюється у всі міста України, Харків, Київ, Одесу, Дніпро, Запоріжжя, Краматорськ, Миколаїв, Житомир, Ужгород.

З 2011 року науково-виробниче підприємство «УКРІНТЕХ» успішно працює і розвивається в області контролю якості матеріалів та промислових виробів.

Контакти

ТОВ НВП "Укрінтех":
м.Харків, вул.Ковтуна, буд.50, корпус "А-5"

Для пошти:
а/с 2304, Харків-1, 61001, Україна

ТОВ НВП "Укрінтех"
+38 (050) 499-09-89; +38 (067) 560-89-39
+38 (067) 575-45-10; +38 (057) 768-09-02

"ЦНД Лабораторія"
+38 (098) 262-48-92

Компанія

Виробництво і постачання
випробувального обладнання, устаткування для металографії, приладів НК та ін.

Сервісний центр
Ремонт, сервісне обслуговування і модернізація обладнання.

Центр незалежних досліджень

Акредитована випробувальна лабораторія.