производство и поставка оборудования для механических испытаний, неразрушающего контроля, химического анализа и визуального контроля, диагностического оборудования, приборов визуального контроля, систем контроля доступа персонала, элементов систем умного производства. Испытательная лаборатория. Сервисный центр
День відкритих дверей в Центрі незалежних досліджень

9 вересня на базі компанії "Укрінтех" відбувся День Відкритих Дверей в Центрі Незалежних Досліджень. У рамках заходу гості познайомилися з напрямами діяльності компанії "НВП "Укрінтех" :

  • Розробка і виробництво устаткування для механічних випробувань і НК
  • Атестована випробувальна лабораторія
  • Співпраця з профільними кафедрами провідних учбових закладів України
  • Сервісне обслуговування, ремонт і модернізація випробувального устаткування

Провідний фахівець компанії "Укринтех" продемонстрував роботу випробувальної машини "Укринтех", провів хімічний аналіз зразків на стаціонарному оптико-эмиссионном спектрометрі.

Особливу увагу притягнув портативний рентгенофлуоресцентний аналізаторі SciAps серії X за допомогою якого був проведений хімічний аналіз великогабаритних зразків.

Для проведення робіт по металографічних дослідженнях був представлений мікроскоп Оптика з можливістю збільшення 500 крат з універсальним програмним забезпеченням Thixomet.

Також у рамках заходу були представлені стаціонарні твердоміри з можливістю визначення твердості по методах Роквеллу, Виккерсу і Бринеллю.

Під час екскурсії у представників запрошених компаній була унікальна можливість не лише подивитися на лабораторне устаткування, але і провести хімічний аналіз зразків, які гості принесли з собою.

Крім того, для цього заходу спеціально не був зупинений робочий процес, щоб гості змогли постежити за дослідженнями і випробуваннями в режимі реального часу.

Ця зустріч дозволила обговорити актуальні завдання у сфері контролю якості матеріалів, а також детальніше дізнатися про тонкощі проведення дослідження в атестованій випробувальній лабораторії.

З 2011 року науково-виробниче підприємство «УКРІНТЕХ» успішно працює і розвивається в області контролю якості матеріалів та промислових виробів.

Контакти

ТОВ НВП "Укрінтех":
м.Харків, вул.Ковтуна, буд.50, корпус "А-5"

Для пошти:
а/с 2304, Харків-1, 61001, Україна

ТОВ НВП "Укрінтех"
+38 (050) 499-09-89; +38 (067) 560-89-39
+38 (067) 575-45-10; +38 (057) 768-09-02

"ЦНД Лабораторія"
+38 (098) 262-48-92

Компанія

Виробництво і постачання
випробувального обладнання, устаткування для металографії, приладів НК та ін.

Сервісний центр
Ремонт, сервісне обслуговування і модернізація обладнання.

Центр незалежних досліджень

Акредитована випробувальна лабораторія.