производство и поставка оборудования для механических испытаний, неразрушающего контроля, химического анализа и визуального контроля, диагностического оборудования, приборов визуального контроля, систем контроля доступа персонала, элементов систем умного производства. Испытательная лаборатория. Сервисный центр
Дефектація, випробування і неруйнівний контроль при оцінці якості продукції військового призначення

22 та 23 травня компанія «Укрінтех» стала співорганізатором та учасником міжгалузевої науково-практичної конференції на тему: “Проблеми якості оборонної продукції: організаційні, технічні та фінансово-економічні аспекти”. Даний захід відбувся в стінах Національного Університету Оборони України ім. Івана Черняховського.

У конференції взяли участь представники Міністерств і відомств України, вищих військових навчальних закладів, наукових установ, розробників та виробників оборонної продукції.

В рамках конференції були винесені основні питання щодо контролю якості оборонної продукції, а також шляхів розв’язання існуючих проблем у напрямку гарантування якості продукції оборонного призначення.

В рамках секції «Дефектація, випробування і неруйнівний контроль при оцінці якості продукції військового призначення» команда компанії «Укрінтех» продемонструвала портативне обладнання, яке можна використовувати в оборонній промисловості, а також наголосила на необхідності контроля якості на всіх етапах виробництва.

Участь у даній конференції дала можливість обмінятися науковим і практичним досвідом, а також визначити основні напрямки розвитку в сфері контролю якості оборонної промисловості України.

З 2011 року науково-виробниче підприємство «УКРІНТЕХ» успішно працює і розвивається в області контролю якості матеріалів та промислових виробів.

Контакти

ТОВ НВП "Укрінтех":
м.Харків, вул.Ковтуна, буд.50, корпус "А-5"

Для пошти:
а/с 2304, Харків-1, 61001, Україна

ТОВ НВП "Укрінтех"
+38 (050) 499-09-89; +38 (067) 560-89-39
+38 (067) 575-45-10; +38 (057) 768-09-02

"ЦНД Лабораторія"
+38 (098) 262-48-92

Компанія

Виробництво і постачання
випробувального обладнання, устаткування для металографії, приладів НК та ін.

Сервісний центр
Ремонт, сервісне обслуговування і модернізація обладнання.

Центр незалежних досліджень

Акредитована випробувальна лабораторія.