производство и поставка оборудования для механических испытаний, неразрушающего контроля, химического анализа и визуального контроля, диагностического оборудования, приборов визуального контроля, систем контроля доступа персонала, элементов систем умного производства. Испытательная лаборатория. Сервисный центр
C Днем машинобудівника!

Шановні партнери, колеги та друзі!

Прийміть щирі вітання з професійним святом!
C Днем машинобудівника!

Машинобудування — це базова галузь економіки будь-якої високорозвиненої країни, серцевина індустрії, найважливіша галузь промисловості, промисловий та інтелектуальний потенціал. Життя сучасної людини немислима без використання продукції, створюваної машинобудівниками. Працьовитість і професіоналізм людей, які присвятили себе роботі в сфері машинобудування, зіграли величезну роль в історії нашої держави, в його господарському і технологічному розвитку, в забезпеченні безпеки і незалежності. Від ефективності Вашої роботи, впровадження інноваційних методів виробництва і сучасної продукції багато в чому залежить динаміка економічного зростання країни.

Дякуємо інженерно-технічний і керівний склад трудових колективів, всіх працівників підприємств за майстерність, відповідальність, відданість обраній справі і вірність кращим традиціям.

Дякую за Вашу працю! Найголовніший його результат - це не тільки якісна продукція, яку знають у нас в країні, але і стабільна робота на перспективний розвиток, впевненість у завтрашньому дні і благополуччя сімей. Ми переконані, що спільні зусилля, самовіддана праця, здоровий глузд і використання досвіду ветеранів машинобудування забезпечать розвиток галузі на сучасному етапі!

Це професійне свято для людей з покликанням і силою духу! Ми переконані, що спільні зусилля, самовіддана праця, здоровий глузд і використання досвіду ветеранів машинобудування забезпечать розвиток галузі на сучасному етапі. Від щирого серця бажаємо, аби всі Ваші мрії збувалися, а плани реалізувалися! Бажаємо нових ідей, успіху на робочому місці, фінансової незалежності та міцного здоров'я як металл⛓Тугіх гайок і міцних швів!

З 2011 року науково-виробниче підприємство «УКРІНТЕХ» успішно працює і розвивається в області контролю якості матеріалів та промислових виробів.

Контакти

ТОВ НВП "Укрінтех":
м.Харків, вул.Ковтуна, буд.50, корпус "А-5"

Для пошти:
а/с 2304, Харків-1, 61001, Україна

ТОВ НВП "Укрінтех"
+38 (050) 499-09-89; +38 (067) 560-89-39
+38 (067) 575-45-10; +38 (057) 768-09-02

"ЦНД Лабораторія"
+38 (098) 262-48-92

Компанія

Виробництво і постачання
випробувального обладнання, устаткування для металографії, приладів НК та ін.

Сервісний центр
Ремонт, сервісне обслуговування і модернізація обладнання.

Центр незалежних досліджень

Акредитована випробувальна лабораторія.