производство и поставка оборудования для механических испытаний, неразрушающего контроля, химического анализа и визуального контроля, диагностического оборудования, приборов визуального контроля, систем контроля доступа персонала, элементов систем умного производства. Испытательная лаборатория. Сервисный центр
C  Днем атомної промисловості!

Шановні колеги!

Вітаємо з професійним святом - Днем атомної промисловості!

Атомна промисловість є однією з ключових і найбільш передових галузей народного господарства, розвитку якої приділялася і приділяється особлива увага. Вона демонструє стабільно високі показники розвитку, забезпечує енергетичну безпеку країни, розширює науково - технічне співробітництво з багатьма країнами світу.

Сьогодні можна з гордістю стверджувати, що пріоритетні розробки, успішно реалізовані завдяки величезному і самовідданій праці справжніх висококваліфікованих фахівців, - стали надійною основою для добробуту і мирного майбутнього нашої країни.

Нехай ваші знання та творча енергія, творчість і натхнення сприяють досягненню нових успіхів у вашій відповідальній роботі по вирішенню складних завдань атомної енергетики!

Висловлюємо особливу подяку всім працівникам, які внесли значний вклад в розвиток галузі, за любов до своєї справи, самовіддану працю, компетентність і високий професіоналізм. Бажаємо міцного здоров'я вам і вашим рідним! Нехай ваша робота буде підпорядкована законом атомної фізики, а особисте життя - законом Добра і Справедливості!

З 2011 року науково-виробниче підприємство «УКРІНТЕХ» успішно працює і розвивається в області контролю якості матеріалів та промислових виробів.

Контакти

ТОВ НВП "Укрінтех":
м.Харків, вул.Ковтуна, буд.50, корпус "А-5"

Для пошти:
а/с 2304, Харків-1, 61001, Україна

ТОВ НВП "Укрінтех"
+38 (050) 499-09-89; +38 (067) 560-89-39
+38 (067) 575-45-10; +38 (057) 768-09-02

"ЦНД Лабораторія"
+38 (098) 262-48-92

Компанія

Виробництво і постачання
випробувального обладнання, устаткування для металографії, приладів НК та ін.

Сервісний центр
Ремонт, сервісне обслуговування і модернізація обладнання.

Центр незалежних досліджень

Акредитована випробувальна лабораторія.