производство и поставка оборудования для механических испытаний, неразрушающего контроля, химического анализа и визуального контроля, диагностического оборудования, приборов визуального контроля, систем контроля доступа персонала, элементов систем умного производства. Испытательная лаборатория. Сервисный центр
Безпечний контроль виробництва теплової енергії за допомогою промислових відеоендоскопів

Виробництво теплової енергії продовжує залишатися важливим джерелом електроенергії в усьому світі. На теплових електростанціях тепло перетворюється в електрику. Незалежно від палива або джерела тепла паровий котел є ключовим компонентом системи. Будь-яка проблема, що виникає з котлом під час вироблення електроенергії, може серйозно порушити її подачу. Правильний догляд за трубами котла - важливе завдання при експлуатації ТЕЦ.

Безпечний контроль виробництва

У теплових котлах електростанцій гаряча пара проходить по численним вузьким трубам. Правильний догляд за установкою включає в себе: забезпечення відсутності на трубах котла тріщин або корозії, а також сторонніх предметів, відкладень іржі або накипу, які можуть заблокувати їх. Такі дефекти або засмічення можуть привести до розриву труби, що призведе до дорогої зупинки і можливим травмам персоналу. Інструменти дистанційного візуального контролю (RVI), такі як промислові відеоендоскопи, пропонують операторам теплових електростанцій рішення. За допомогою відеоендоскопа фахівець може візуально оглянути внутрішню частину труб котла. При включенні в графік регулярного технічного обслуговування відеоендоскопи зможуть заздалегідь виявити проблемні області і допомогти операторам знизити ризик пошкодження обладнання та нещасних випадків.

Рекомендоване обладнання для перевірки котельних труб

Для виявлення дефектів і сторонніх предметів усередині котельних труб компанія «Укрінтех» рекомендує до використання промисловий відеоендоскоп ARGUS 900, французького виробника EFER ENFOSCOPY. Даний відеоендоскоп володіє:

  • широкою лінійкою змінних зондів з діаметром від 4 до 8 мм і довжиною від 2 до 15м;
  • бризгозахист від бензину, мінеральних та синтетичних масел, авіаційного палива і дизельного масла.

Відеоендоскоп даної серії є повністю портативними, випробуваний на падіння і розроблений відповідно до стандартів IP65 по пило-та водонепроникності - важливих якостей при огляді в обмеженому просторі і в складних умовах навколишнього середовища. Оснащений вбудованим температурним датчиком з діапазоном робочої температури від -25 ° C до 100 ° C, а в разі перегріву система сповістить Вас про підвищену температуру.

Bідеоендоскоп ARGUS 900 володіє яскравим освітленням і високою якістю зображення, які необхідні для навігації і адекватного огляду трубок по всій довжині.

Промисловий відеоендоскоп виробництва EFER ENFOSCOPY відрізняється збалансованої за вагою ергономічною конструкцією, і повністю всебічної артикуляцією на 360 градусів з функцією фіксації вибраного положення і повернення в початкове, здійснюється за допомогою багатофункціонального джойстика, який дозволить виконати якісну діагностику і не упустити жодної деталі при дослідженні об'єктів.

Ви можете використовувати відеоендоскоп ARGUS 900 для безпечного огляду труб котла без демонтажу, руйнування труб або повного відключення установки. Він може оглядати труби різної форми і спостерігати за ділянками, які ви не бачите безпосередньо. Крім того, потужне освітлення дозволить інспекторам справлятися з різними складними робочими середовищами.

Проконтролюйте кожну деталь всередині котельних труб

Недостатнє освітлення всередині котельних труб призводить до неякісного зображення. Яскравий 8,4-дюймовий екран XGA базового блоку відеоендоскопа TIVE 900, режим тривалої експозиції для роботи в зонах з недостатньою освітленістю, 3x кратне цифрове збільшення, забезпечить яскраві і чіткі зображення навіть в довгих темних трубах котла. Ви можете чітко побачити будь-яку корозію, окалину, тріщини, деформацію, зварні шви або сторонні предмети.

Перевагою відеоендоскопа ARGUS 900 є система дистанційного візуального контролю з вимірюванням геометричних параметрів дефектів на базі алгоритму 3D вимірювань.

Ця функція є потужним і сучасним метрологічним інструментом дозволяє проводити різні виміри довжини, глибини, точки-лінії, багатосегментних довжин, периметра і площі, що дозволить з легкістю визначити наявність дефекту, його інтенсивність і з високою точністю обчислити його розмір.

Огляньте трубу всередині котла за допомогою відеоендоскопа ARGUS 900

При регулярній перевірці труб котла Ви скоротите простої, знизите ризик нещасних випадків, підвищите ефективність за рахунок збільшення теплової потужності котла.

Потужні і гнучкі функції промислових відеоендоскопів виробництва EFER ENFOSCOPY допоможуть фахівцям легко виконувати інспекційні роботи та швидко виявити проблеми, щоб забезпечити безпечну роботу котла.

Контроль виробництва теплової енергії

Якщо Вам необхідно провести візуальний контроль за допомогою відеоендоскопа, звертайтеся до наших менеджерів за наступними контактними даними

Ми здійснимо якісну технічну консультацію!

З 2011 року науково-виробниче підприємство «УКРІНТЕХ» успішно працює і розвивається в області контролю якості матеріалів та промислових виробів.

Контакти

ТОВ НВП "Укрінтех":
м.Харків, вул.Ковтуна, буд.50, корпус "А-5"

Для пошти:
а/с 2304, Харків-1, 61001, Україна

ТОВ НВП "Укрінтех"
+38 (050) 499-09-89; +38 (067) 560-89-39
+38 (067) 575-45-10; +38 (057) 768-09-02

"ЦНД Лабораторія"
+38 (098) 262-48-92

Компанія

Виробництво і постачання
випробувального обладнання, устаткування для металографії, приладів НК та ін.

Сервісний центр
Ремонт, сервісне обслуговування і модернізація обладнання.

Центр незалежних досліджень

Акредитована випробувальна лабораторія.