Центр независимых исследований Укринтех. Контроль химического состава металлов и сплавов. Механические испытания металлов и сплавов. Измерение твердости по всем основным шкалам. Измерение толщины материала, контроль поверхностей. Металлографический анализ. Выгодные цены, минимальные сроки выполнения заказов. Гибкая система скидок

Безконтактні інфрачервоні термосканери та термометри

Оперативний термоскринінг на контрольно-перепускних пунктах підприємств, вокзалах, в аеропортах і інших громадських місцях. Не вимагає додаткового персоналу, допомагає уникнути черг…
Система виявлення високої температури FLC 1 для визначення температури людини на відстані до 2 метрів. Може перевірити температуру до 5…
Інфрачервоний термометр-пірометр для виміру за одну секунду температури людського тіла.

Безконтактний інфрачервоний термосканер (сканер температури) та термометр виробництва компанії Укринтех

Безконтактний сканер температури TS-50 (термосканер)

Безконтактний сканер температури TS - 50(термосканер) - це прилад для оперативного виміру температури людини з високою точністю(температурний скринінг) без участі оператора в пропускних системах контролю доступу(для прохідних).

Безконтактний стаціонарний термометр TS - 50 температур призначений для дистанційного виміру температури людського тіла.

Інфрачервоний безконтактний термосканер не вимагає залучення додаткового обслуговуючого персоналу і дозволяє обмежити скупчення людей в місцях з підвищеною можливістю поширення інфекції і, як наслідок, забезпечує додаткову безпеку і швидкість роботи на підприємстві.

Застосовується для виконання протиепідеміологічних захисних заходів в місцях скупчення людей : в школах; у державних установах; у аеропортах; на вокзалах і т д.

Принцип дії безконтактного сканера температури TS-50

Інфрачервоний термосканер можна встановити у будь-якому зручному для Вас місці. Персонал самостійно проводить вимір температури(термоскрининг температури), не торкаючись приладу.

Для швидкого і точного виміру температури тіла, необхідно просто помістити зап'ясток людини поряд з точкою виявлення на відстані 3-х см

Термосканер оснащений звуковою і колірною індикацією. Після скринінгу температури прилад оповістить про результати виміру, що дозволить запобігти поширення інфекції.

Система виявлення високої температури FLC 1

Система виявлення високої температури FLC 1 призначена для визначення температури людини на відстані до 2 метрів, що дозволяє перевірити температуру до 5 чоловік одночасно.

Інфрачервоний термометр або інфрачервоний пірометр UIT TT40 - це прилад, який визначає температуру за допомогою реєстрації променів теплового випромінювання(іноді називається випромінюванням чорного тіла), яка поширюється від вимірюваного об'єкту. Такі термометри називаються безконтактними термометрами, оскільки термометр дозволяє вимірювати температуру на відстані. Іноді інфрачервоний термометр або інфрачервоний пірометр називають точковим, оскільки він дозволяє виміряти температуру в точці на поверхні(зазвичай відносно невеликій області, яка визначається відношенням відстань / площа поверхні).

Принцип дії безконтактного інфрачервоного термометра UIT TT40

Простий прилад складається з лінзи, яка фокусує інфрачервоне теплове випромінювання на датчик, який перетворить інтенсивність випромінювання на електричний сигнал, який може бути представлений в одиницях температури після того, як буде врахована температура довкілля. Така конструкція дозволяє здійснювати виміри температури на відстані без контакту з об'єктом виміру. Таким чином, інфрачервоний термометр використовується для виміру температури в умовах, коли термопара або інші подібні датчики не можуть використовуватися або не дозволяють отримати точні дані з різних причин.

Особливості експлуатації безконтактного інфрачервоного термометра

Знаючи кількість інфрачервоної енергії, яку випромінює об'єкт і його випромінювальну здатність, можна визначити його температуру. Інфрачервоні термометри є підмножиною пристроїв, відомих як "термометри теплового випромінювання". При експлуатації цих приладів слід враховувати ряд особливостей, властивих цьому методу виміру, щоб уникнути неправдивих і неточних свідчень:

Використати безконтактний термометр на правильній відстані від контрольної поверхні.

Оптичний дозвіл безконтактного термометра називають показником візування. Цей показник розраховується як відношення діаметру плями(круга) на поверхні, випромінювання з якого реєструється термометром(пірометром) до відстані до об'єкту. Для коректного виміру температури тіла прилад слід тримати на відстані 10-15 см від поверхні шкіри.

Враховувати коефіцієнт емісії

Коефіцієнт емісії(коефіцієнт випромінювання, міра чорноти) - здатність матеріалу відбивати випромінювання, що падає. Цей показник важливий при вимірі температури поверхні за допомогою інфрачервоного термометра(пірометра). Цей показник визначається як відношення енергії, випромінюваною цією поверхнею при певній температурі до енергії випромінювання абсолютно чорного тіла при тій же температурі. Він може набувати значень від 0 до 1. Застосування невірного коефіцієнта емісії - одне з основних джерел виникнення погрішності вимірів для усіх пирометрических методів виміру температури.

Сфери застосування безконтактних інфрачервоних термометрів

  • Температурний скринінг - У зв'язку з введенням особливих заходів по попередженню поширення небезпечних вірусних інфекцій(зокрема лихоманок, ГРВІ, в т.ч короновирусной) виникає необхідність оперативного виявлення осіб з підвищеною температурою тіла в місцях масового скупчення людей. Саме інфрачервоні термометри або пірометри забезпечують комфортний для людей і безпечний для персоналу метод визначення температури. Швидка і надійна робота приладу визначає мінімальну затримку потоку людей через зону контролю.
  • Теплоенергетика - для швидкого і точного контролю температури на ділянках не доступних або мало доступних для іншого виду виміру.
  • Електроенергетика - контроль і пожежна безпека, експлуатація об'єктів.
  • Залізничний транспорт - контроль температури букс і відповідальних вузлів вантажних і пасажирських вагонів.
  • Лабораторні дослідження - при проведенні досліджень активних речовин в активних середовищах, а також в тих випадках, при яких контактний метод порушує чистоту експерименту(наприклад, тіло настільки мало що при вимірі контактним методом втратить істотну частину теплоти, або просто занадто крихке для такого типу виміру).
  • Будівництво - пірометри застосовують для визначення тепловтрат у будівлях житлового і промислового призначення, на теплотрасах, для ефективного знаходження проривів теплоізоляційної оболонки.
  • Побутове застосування - вимір температури тіла, їжі при приготуванні, і багато що інше.

Як купити безконтактний інфрачервоний термометр

Щоб купити безконтактний інфрачервоний термометр UIT TT40, звернетеся в компанію Укринтех, м. Харків будь-яким зручним для Вас способом: по вказаних нижче телефонах, через форму зворотного зв'язку на сторіночці "Контакти". Ми здійснюємо постачання приладам в усі міста України: Київ, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Одесу, Львів, Кривий ріг, Маріуполь і т. д.

З 2011 року науково-виробниче підприємство «УКРІНТЕХ» успішно працює і розвивається в області контролю якості матеріалів та промислових виробів.

Контакти

ТОВ НВП "Укрінтех":
м.Харків, вул.Ковтуна, буд.50, корпус "А-5"

Для пошти:
а/с 2304, Харків-1, 61001, Україна

ТОВ НВП "Укрінтех"
+38 (050) 499-09-89; +38 (067) 560-89-39
+38 (067) 575-45-10; +38 (057) 768-09-02

"ЦНД Лабораторія"
+38 (098) 262-48-92

Компанія

Виробництво і постачання
випробувального обладнання, устаткування для металографії, приладів НК та ін.

Сервісний центр
Ремонт, сервісне обслуговування і модернізація обладнання.

Центр незалежних досліджень

Акредитована випробувальна лабораторія.