Центр независимых исследований Укринтех. Контроль химического состава металлов и сплавов. Механические испытания металлов и сплавов. Измерение твердости по всем основным шкалам. Измерение толщины материала, контроль поверхностей. Металлографический анализ. Выгодные цены, минимальные сроки выполнения заказов. Гибкая система скидок
Багатофункціональний портативний УФ-стерилизатор

Надлегкий, мобільний, зручний і надійний портативний УФ-стерилизатор, призначений для дезинфекції медичних і захисних масок, мобільних телефонів, ключів, годинника, виробів із скла, металів, пластика і інших матеріалів. Ефективний проти вірусів, більшості бактерій і грибків. Усуває запахи з поверхонь.

Принцип дії:

Портативний УФ-стерилизатор не займає багато місця, працює від зарядного облаштування мобільних телефонів, повербанків або USB портів комп'ютера, що визначає його універсальність і широку застосовність для зручної і швидкої дезинфекції дрібних побутових предметів, електронних гаджетів, канцелярських виробів і т. п.

Вам досить розмістити необхідну річ в робочій зоні приладу і включити його, дотримуючись інструкцій Посібника користувача. Стерилізатор всього за 5 хвилин ефективно знищить збудників інфекційних захворювань за допомогою вбудованих бактерицидних ламп.

Випромінювання вбудованих ультрафіолетових бактерицидних ламп з довжиною хвилі 253.7 нм дозволяє ефективно усунути шкідливі віруси, бактерії, мікроорганізми, що викликають цілий ряд важких інфекційних захворювань. Знищення мікроорганізмів відбувається за рахунок прямої дії УФ випромінювання на ДНК.

Особливості:

Доступність і зручність: УФ-стерилизатор є доступним і швидкодіючим приладом, який знищує більшість шкідливих мікроорганізмів.

Простота використання: мінімальна дія людського чинника: користувачеві досить розмістити в робочій зоні необхідний аксесуар і включити прилад.

Оперативність: час проведення стерилізації всього 5 хвилин

Безпека: УФ-випромінювання приладу не чинить шкідливої дії на здоров'я людини, оскільки лампи не викликають виділення озону, а конструкція запобігає поширенню УФ випромінювання за межами робочої зони стерилізатора.

Портативність: прилад гранично компактний, легкий в перенесенні, може бути розміщений у будь-якому зручному місці.

Захист аксесуарів: Невеликий час експозиції при стерилізації УФ випромінюванням не викликає змін в зовнішньому вигляді поверхонь і не впливає на технічні характеристики виробів і електронних компонентів. (Окрім особливо чутливих до УФ випромінюванню)

Важливо знати! Слід враховувати, що повній стерилізації від мікроорганізмів за допомогою УФ-випромінювання добитися неможливо – воно не діє на деякі бактерії, багато видів грибів і пріони.

Портативний УФ-стерилізатор

Багатофункціональний портативний УФ-стерилізатор відкрита кришка

Багатофункціональний портативний УФ-стерилізатор загальний вигляд

Параметр Значення
Розмір зовнішній 218х123х53 мм
Розмір стерилізаційного відсіку 180х100х22 мм (6,5" мобільний телефон)
УФ довжина хвилі 253.7 нм
Потужність УФ ламп 4х1 Вт
Живлення 5 В, 1 А
Підключення ЗП microUSB
Розмір упаковки 240х140х65 мм
Вес з упаковкою 400 грамм
Вес виробу 314 грамм

З 2011 року науково-виробниче підприємство «УКРІНТЕХ» успішно працює і розвивається в області контролю якості матеріалів та промислових виробів.

Контакти

ТОВ НВП "Укрінтех":
м.Харків, вул.Ковтуна, буд.50, корпус "А-5"

Для пошти:
а/с 2304, Харків-1, 61001, Україна

ТОВ НВП "Укрінтех"
+38 (050) 499-09-89; +38 (067) 560-89-39
+38 (067) 575-45-10; +38 (057) 768-09-02

"ЦНД Лабораторія"
+38 (098) 262-48-92

Компанія

Виробництво і постачання
випробувального обладнання, устаткування для металографії, приладів НК та ін.

Сервісний центр
Ремонт, сервісне обслуговування і модернізація обладнання.

Центр незалежних досліджень

Акредитована випробувальна лабораторія.