Центр независимых исследований Укринтех. Контроль химического состава металлов и сплавов. Механические испытания металлов и сплавов. Измерение твердости по всем основным шкалам. Измерение толщины материала, контроль поверхностей. Металлографический анализ. Выгодные цены, минимальные сроки выполнения заказов. Гибкая система скидок

Аналізатори газових середовищ

Портативний прилад для періодичного виміру об'ємної долі кисню в різних газах(водні, природному газі, азоті, аргоні, гелії та ін.).
Аналіз паливоспалюючого устаткування і вимір об'ємних і масових викидів
Персональний прилад для контролю концентрацій токсичних і горючих газів в атмосфері об'єктів промислового призначення, підземних виробленнях шахт і копалень, каналізаційних…

Призначення газоаналізатора

Газоаналізатор (аналізатор газових середовищ) - це прилад, призначений для проведення аналізу газових сумішей на предмет кількісного і якісного їх складу.

Компанія Укрінтех пропонує газоаналізатори для різних завдань:

  • Портативний газоаналізатор для вимірювання об'ємної частки кисню в різних газах, який застосовується для контролю чистоти водню в контурі охолодження генератора, оптимізації процесів горіння палива, екологічного і виробничого моніторингу складу повітря промзони.
  • Портативний газоаналізатор для аналізу паливоспалювальним обладнання і вимір об'ємних і масових викидів.
  • А також газоаналізатор для контролю концентрацій токсичних і горючих газів в атмосфері об'єктів промислового призначення, підземних виробках шахт і копалень, каналізаційних колекторах.

Класифікація газоаналізаторів:

Газоаналізатори бувають магнітні, хімічні, теплові, оптичні. При виборі даного обладнання слід враховувати умови користуватися приладом, таких як діапазон температур навколишнього середовища, рівень вологості, атмосферний тиск, джерело живлення і ін.

Купуючи точний і якісний газоаналізатор, ви зможете уникнути позаштатних аварійних ситуацій на виробництві та отруєння шкідливими викидами в побуті.

Прилади для аналізу газових середовищ виробляються за сучасними технологіями з високими стандартами якості. Компанія «Укрінтех» надає сервісне обслуговування: гарантійне і післягарантійне на базі власного сервісного центру.

Фахівці компанії «Укрінтех» підберуть відповідний газоаналізатор під ваші завдання.
Ціна газоаналізатора залежить від його комплектації і функціональних особливостей.

Завдяки широкій області застосування газоаналізаторів їх можна використовувати для контролю концентрації газів службами налагодження і екологічними службами промислових підприємств.

Для того, щоб купити газоаналізатор потрібно зателефонувати за нижче контактними даними або заповнити контактну форму. Доставка газоаналізатора здійснюється в усі міста України: Харків, Київ, Запоріжжя, Дніпро, Одесу, Краматорськ, Полтаву, Черкаси і т.д.

З 2011 року науково-виробниче підприємство «УКРІНТЕХ» успішно працює і розвивається в області контролю якості матеріалів та промислових виробів.

Контакти

ТОВ НВП "Укрінтех":
м.Харків, вул.Ковтуна, буд.50, корпус "А-5"

Для пошти:
а/с 2304, Харків-1, 61001, Україна

ТОВ НВП "Укрінтех"
+38 (050) 499-09-89; +38 (067) 560-89-39
+38 (067) 575-45-10; +38 (057) 768-09-02

"ЦНД Лабораторія"
+38 (098) 262-48-92

Компанія

Виробництво і постачання
випробувального обладнання, устаткування для металографії, приладів НК та ін.

Сервісний центр
Ремонт, сервісне обслуговування і модернізація обладнання.

Центр незалежних досліджень

Акредитована випробувальна лабораторія.