тепловизоры, приборы для технической диагностики, виброметры и виброанализаторы, ультразвуковые, вихретоковые, магнитопорошковые дефектоскопы, капиллярный контроль, электроискровые дефектоскопы, акустические дефектоскопы, трещиномеры, толщиномеры материалов, толщиномеры покрытий, измерители шероховатости, профилометры
оборудование для контроля герметичности,
Акустико-емісійна система A-LINE PCI-1

"A-Line PCI-1 "- багатоканальні цифрові акустико-емісійні комплекси з класичною архітектурою побудови.

Мета акустико-емісійного (АЕ) контролю - визначення координат і стеження (моніторинг) за джерелами АЕ сигналів контрольованих об'єктів - резервуарів та посудин тиску, трубопроводів, бурових платформ, нафтосховищ, хімічних реакторів, мостів, та інших інженерних споруд.

Сигнали акустико-емісійних сигналів (АЕ) передаються з об'єкта контролю через підсилювачі по коаксіальному кабелю на блок збору і обробки даних в аналоговому вигляді.

Багатоканальні акустико-емісійні вимірювальні комплекси, побудовані за таким принципом, характеризуються хорошими характеристиками і високою швидкістю обробки інформації.

Крім того, прилад дозволяє здійснювати віддалену передачу даних по мережі, в тому числі і за допомогою Wi-Fi, від блоку збору даних до робочого місця оператора.

Даний комплекс забезпечує синхронізацію при об'єднанні кількох блоків збору і обробки даних в єдиний комплекс. Наприклад, дві системи по 32 каналу може працювати як окремо, так і спільно, забезпечуючи можливість використання 64 каналів в єдиному вимірювальному комплексі.

Блок збору і обробки даних акустико-емісійного комплексу «A-Line PCI-1» має два основних виконання:

Ethernet Box – портативна АЕ система збору даних з можливістю віддаленого доступу по стандартному протоколу Ethernet 10/100 Base-Т. Призначена для спільного використання з будь-якими комп'ютерами (ноутбуками).

Portable – переносний індустріальний комп'ютер з власним дисплеєм.

Line-PCI_portable

Широка область застосування: комплекс підійде як для наукових досліджень, так і для польових робіт, оскільки дозволяє використовувати широкий спектр ПАЕ і предусилителей, а також реалізувати в собі великі можливості по програмно-апаратної обробки сигналів.

Призначення A-Line PCI-1:

 • Неруйнівний контроль методом акустичної емісії без виведення з експлуатації магістральних, промислових і технологічних трубопроводів, посудин тиску, резервуарів, котлів, бурових вишок, кранів, мостів та інших об'єктів.
 • Виявлення зародження і розвитку тріщин.
 • Пошук місць корозії, течі і зон з підвищеним рівнем напруги.
 • Визначення координат і оцінка параметрів дефектів.
 • Відстеження різних технологічних процесів і оцінка технічного стану відповідальних великогабаритних конструкцій в режимі реального часу.

Особливості:

 • Вісім АЕ каналів і два параметричних каналу на електронній платі обробки даних, що займає один слот в комп'ютері.
 • Полноскоростной PCI інтерфейс, що забезпечує продуктивність 120 тисяч подій в секунду на 8 каналів.
 • Високий діапазон виміру амплітуди -100 дБ.
 • Програмовані високоякісні смугові цифрові фільтри.
 • Можливість синхронізації двох і більше блоків збору і обробки даних у виконанні Ethernet Box з передачею даних як по кабельній лінії, так і за допомогою бездротового інтерфейсу Wi-Fi.
 • Використовується програмне забезпечення, реалізоване в середовищі Windows, загальна для всіх приладів серії A-Line.

"A-Line PCI-1" у вибухозахищеному виконанні

A-Line PCI-1

Комплекс A-Line може бути виконаний у вибухозахищеному виконанні.

Призначений для застосування у вибухонебезпечних зонах відповідно до присвоєної маркуванням вибухозахисту.

Для реалізації вибухозахисту призначені багатоканальні акустико-емісійні бар'єри іскрозахисту, до яких підключаються спеціальні іскробезпечні попередні, мають необхідну маркування вибухозахисту.

Вибухозахист забезпечується застосуванням багатоканальних бар'єрів іскробезпеки, предусилителей і перетворювачів акустичної емісії, що реалізують захист виду «іскробезпечне коло».

З 2011 року науково-виробниче підприємство «УКРІНТЕХ» успішно працює і розвивається в області контролю якості матеріалів та промислових виробів.

Контакти

ТОВ НВП "Укрінтех":
м.Харків, вул.Ковтуна, буд.50, корпус "А-5"

Для пошти:
а/с 2304, Харків-1, 61001, Україна

ТОВ НВП "Укрінтех"
+38 (050) 499-09-89; +38 (067) 560-89-39
+38 (067) 575-45-10; +38 (057) 768-09-02

"ЦНД Лабораторія"
+38 (098) 262-48-92

Компанія

Виробництво і постачання
випробувального обладнання, устаткування для металографії, приладів НК та ін.

Сервісний центр
Ремонт, сервісне обслуговування і модернізація обладнання.

Центр незалежних досліджень

Акредитована випробувальна лабораторія.