производство и поставка оборудования для механических испытаний, неразрушающего контроля, химического анализа и визуального контроля, диагностического оборудования, приборов визуального контроля, систем контроля доступа персонала, элементов систем умного производства. Испытательная лаборатория. Сервисный центр
8 рад з безпеки, яким має слідувати кожне підприємство

Відчуття безпеки - важливий аспект життя. Притулок, безпечна робота і т.д. - це те, чого бажає кожен. З цією метою товариство розробило процедури майже для всього, що ми робимо, особливо в області безпеки на робочому місці.

Очевидно, що одні робочі середовища більш небезпечні, ніж інші. У таких ситуаціях «безпека понад усе» - це більше, ніж просто приказка. Маючи це на увазі, нижче наведені основні правила техніки безпеки для співробітників, що працюють в небезпечних середовищах.

 • Рятувальне обладнання
 • Всі робітники повинні бути в необхідному захисному спорядженні. Устаткування також необхідно утримувати в чистоті і обслуговуванні. Під час роботи слід уникати носіння вільного одягу або прикрас. Крім того, люди з довгим волоссям повинні зав'язати їх назад при роботі з рухомими механізмами.

 • Оцінка ризиків
 • Щоб захистити себе і оточуючих, завжди знайте, що може піти не так і що ви можете зробити, щоб запобігти потенційно небезпечну ситуацію. Ніколи не ризикуйте надміру і зберігайте спокій, якщо ви опинилися в небезпечній ситуації. Кожна компанія повинна проводити оцінку ризиків для виявлення і запобігання виробничих небезпек. Деякі організації воліють мати фахівця з безпеки зі спеціальною підготовкою для розпізнавання і аналізу небезпек.

 • Навчання безпеки
 • Навчання техніці безпеки важливо при роботі на кожному підприємстві. Співробітники повинні бути інформовані про всі процедури безпеки, особливо в тому, що стосується їх конкретної посади. Періодично слід проводити спеціальне навчання, щоб знизити ризик нещасних випадків.

 • Навчання з аварійної евакуації
 • Протипожежні та інші навчання з евакуації - відмінний спосіб допомогти кожному зрозуміти, як краще діяти в разі виникнення надзвичайної ситуації. Співробітники повинні бути знайомі з усіма можливими надзвичайними ситуаціями і знати, де зберігаються вогнегасники і як ними користуватися. Також важливо визначити, які машини необхідно вимкнути, а які можна залишити працюють при евакуації з будівлі.

 • Робота з інструментами
 • Всі інструменти повинні міститися в чистоті і в ідеальному робочому стані. Про будь-які дефекти слід негайно повідомляти. Також не можна залишати інструменти в місцях, не призначених для зберігання.

 • Операційна важка техніка
 • Техніка повинна бути в повному робочому стані і на ній повинні бути встановлені всі запобіжні пристрої виробника. При виявленні несправності або дефекту відразу зв'яжіться зі службою технічної і перегляньте керівництво по експлуатації. Небезпечне ручне переміщення як і раніше є недооціненим ризиком у багатьох галузях промисловості. Якщо ви не навчені технічним аспектам роботи з певним обладнанням, не використовуйте його. Після закінчення роботи завжди не забувайте вимикати обладнання.

 • Підтримка чистоти
 • Збереження чистоти на робочому місці творить чудеса, коли справа доходить до запобігання нещасних випадків. Чистий і організована територія допомагає створити кращу і менш напружену робочу атмосферу. Слід враховувати безліч факторів, у тому числі правильну вентиляцію та освітлювальні прилади.

 • Збереження ясної голови
 • Фабрики можуть бути пов'язані з безліччю ризиків, тому необхідно зберігати ясну голову. Забороняється працювати в стані алкогольного або наркотичного сп'яніння. Люди, яким необхідно приймати певні ліки, що мають побічні ефекти, повинні повідомити про це своїх керівників.

Кожна компанія повинна переконатися, що її працівники обізнані про всі процедури безпеки і що робоче середовище безпечна. Правила повинні застосовуватися до всіх, і кожне порушення в їх дотриманні повинно бути усунуто і / або покарано. Жодному співробітнику не слід турбуватися про роботу в небезпечних умовах, тому що, коли справа доходить до заводської роботи, наслідки можуть бути серйозними.

На перший погляд це загальновідомі речі, але при дотриманні всіх правил на Вашому підприємстві буде правити порядок і безпеку Ваших співробітників!

Джерело

Контакти

З 2011 року науково-виробниче підприємство «УКРІНТЕХ» успішно працює і розвивається в області контролю якості матеріалів та промислових виробів.

Контакти

ТОВ НВП "Укрінтех":
м.Харків, вул.Ковтуна, буд.50, корпус "А-5"

Для пошти:
а/с 2304, Харків-1, 61001, Україна

ТОВ НВП "Укрінтех"
+38 (050) 499-09-89; +38 (067) 560-89-39
+38 (067) 575-45-10; +38 (057) 768-09-02

"ЦНД Лабораторія"
+38 (098) 262-48-92

Компанія

Виробництво і постачання
випробувального обладнання, устаткування для металографії, приладів НК та ін.

Сервісний центр
Ремонт, сервісне обслуговування і модернізація обладнання.

Центр незалежних досліджень

Акредитована випробувальна лабораторія.