производство и поставка оборудования для механических испытаний, неразрушающего контроля, химического анализа и визуального контроля, диагностического оборудования, приборов визуального контроля, систем контроля доступа персонала, элементов систем умного производства. Испытательная лаборатория. Сервисный центр
22-а Міжнародна конференція "Сучасні методи і засоби неруйнівного контролю і технічної діагностики". 10-14 вересня 2018 року, м. Одеса

Головними питаннями зустрічі були рішення задачі контролю та діагностики устаткування на промислових підприємствах.

"НВП "Укрінтех" – розробник, виробник і постачальник сучасного контрольно-вимірювального устаткування. Компанія активно працює і розвивається в області устаткування для неруйнівного контролю якості матеріалів і виробів.

Компанія на виставці представила устаткування для вирішення завдань в толщинометрии, дефектоскопії і технічної діагностики, серед яких були розробки компанії "Укрінтех":

...і багато інших.

На правах офіційного ділера компанії SciAps Inc., "Укрінтех" представила перший у світі лазерний портативний аналізатор Z 200 C з технологією лазерно-іскрової емісійної спектрометрії з інтегрованим продуванням аргоном. Ця технологія забезпечує швидкість перевірки і точність вимірів навіть у повітрі.

Серія лазерних спектрометрів Z – сучасне рішення експрес-аналізу хімскладу сплавів на будь-якій основі, а також інших матеріалів – руд, відходів, гірничо-хімічної сировини. Основною перевагою приладу є визначення вуглецю в металах і сплавах, а його малі габарити і вага дають можливість замінити громіздкі мобільні аналоги.

Спектрометр забезпечує чудову відтворюваність по найлегших елементах таким як C, Li, Be, B, Mg, Al, Si, порівняну з мобільними OES аналізаторами, при цьому маючи портативність ручних пістолетів XRF.

На закінчення можемо сказати, що подібні зустрічі, дозволяють виявити існуючі проблеми промислових підприємств, і відповідно до цього розробляти і пропонувати прилади, здатні вирішувати їх завдання.

З 2011 року науково-виробниче підприємство «УКРІНТЕХ» успішно працює і розвивається в області контролю якості матеріалів та промислових виробів.

Контакти

ТОВ НВП "Укрінтех":
м.Харків, вул.Ковтуна, буд.50, корпус "А-5"

Для пошти:
а/с 2304, Харків-1, 61001, Україна

ТОВ НВП "Укрінтех"
+38 (050) 499-09-89; +38 (067) 560-89-39
+38 (067) 575-45-10; +38 (057) 768-09-02

"ЦНД Лабораторія"
+38 (098) 262-48-92

Компанія

Виробництво і постачання
випробувального обладнання, устаткування для металографії, приладів НК та ін.

Сервісний центр
Ремонт, сервісне обслуговування і модернізація обладнання.

Центр незалежних досліджень

Акредитована випробувальна лабораторія.