производство и поставка оборудования для механических испытаний, неразрушающего контроля, химического анализа и визуального контроля, диагностического оборудования, приборов визуального контроля, систем контроля доступа персонала, элементов систем умного производства. Испытательная лаборатория. Сервисный центр
Портативний динамічний твердомір GROWTEST D100

Фахівці компанії "УКРІНТЕХ" знайшли унікальне рішення проблеми великих погрішностей в портативній твердометрії.

Суть проблеми в тому, що погрішність портативних твердомірів, складає, в середньому ± 20 одиниць по Бринеллю. А іноді й більше. Це занадто велика величина, яка часто буває неприйнятній при вхідному контролі твердості деталей.

І ось, на початку 2018 року, ТОВ НПП "УКРІНТЕХ" випустило новий прилад для портативної динамічної твердометрії – GROWTEST D100, розроблений спеціально для проведення експрес-контролю твердості металевих виробів.

Які його переваги?

  • В порівнянні з іншими приладами у портативного твердоміра GROWTEST D100 точніший датчик, сучасніша електроніка і ефективніше програмне забезпечення, що дозволяє проводити виміри твердості, максимально близькі до точності стаціонарних твердомірів.
  • Портативний твердомір GROWTEST D100 має погрішність до ±5 одиниць по Бринеллю! (Можливі до ±3 одиниць, залежно від якості поверхні).
  • Програмне забезпечення і об'єм доступної пам'яті GROWTEST D100 дозволяють також фіксувати і зберігати до 500 шкал калібрувань по стандартних мірах твердості досліджуваних матеріалів.
  • Зручна функція створення призначених для користувача калібрувань дозволяє швидко настроїти шкали по мірах твердості на матеріал, відсутній у стандартних калібруваннях
  • Для випадку, коли немає можливості зробити відбір матеріалу і виготовити міри твердості, в приладі є функція калібрування по одній точці, що дозволяє створити призначене для користувача калібрування на основі стандартної шкали.

Таким чином, можна стверджувати, що портативний твердомір GROWTEST D100 є унікальним рішенням проблеми погрішностей в точній портативній твердометрії.

Пропонуємо Вам ознайомитися із відеосюжетом, що демонструє функцію калібрування приладу по одній точці. Надалі, ми додаватимемо нові сюжети про роботу і особливості вимірів твердості на портативних твердомірах. Підпишіться на наш канал, щоб бути в курсі останніх новинок.

GROWTEST D100 – нова розробка компанії. Прилад проходить апробацію і готується до серійного випуску. Повна інформація і технічні характеристики приладу з'являться на сайті компанії в самий найближчий час.

З 2011 року науково-виробниче підприємство «УКРІНТЕХ» успішно працює і розвивається в області контролю якості матеріалів та промислових виробів.

Контакти

ТОВ НВП "Укрінтех":
м.Харків, вул.Ковтуна, буд.50, корпус "А-5"

Для пошти:
а/с 2304, Харків-1, 61001, Україна

ТОВ НВП "Укрінтех"
+38 (050) 499-09-89; +38 (067) 560-89-39
+38 (067) 575-45-10; +38 (057) 768-09-02

"ЦНД Лабораторія"
+38 (098) 262-48-92

Компанія

Виробництво і постачання
випробувального обладнання, устаткування для металографії, приладів НК та ін.

Сервісний центр
Ремонт, сервісне обслуговування і модернізація обладнання.

Центр незалежних досліджень

Акредитована випробувальна лабораторія.