Отрезные станки, шлифовально-полировальные станки, запрессовочные станки, металлографически5е микроскопы, расходные материалы, для подготовки образцов, магнитные системы крепления полировальных тканей, шлифовальные диски, алмазные суспензии и пасты, программное обеспечение
Електролітична машинка  UIT ELP-50

Для того щоб побачити структурні і фазові складові металу або сплаву в оптичний мікроскоп, вже підготовлений шліф потрібно піддати особливій процедурі - травленню.

Травлення - це вплив на підготовлену поверхню шліфа спеціальними реактивами, що дозволяють виявити структуру. Наприклад, для зразків з конструкційних сталей основним травителем є 3-х відсотковий розчин азотний кислоти в спирті. Для нержавіючих сталей потрібно готувати більш складні розчини різних кислот. А ось ванадієві сплави труяться в розчині щавлевої кислоти, причому тільки електролітичним способом. В амбулаторних умовах альтернативи електролітичному травленню немає, особливо для легованих сталей.

Для цих цілей Компанією ТОВ НВП «Укрінтех» була розроблена електролітична машинка, для полірування і травлення UIT ELP-50.

Прилад являє собою переносну акумуляторну установку електролітичного полірування та травлення. За рахунок своєї компактної і міцній конструкції прилад може бути легко використаний поза лабораторією.

Прилад дозволяє проводити аналіз мікроструктури, особливо для високолегованих сталей, а також матеріалів, які погано піддаються «класичного» травленню через наявність оксидних плівок. Всі чутливі частини добре захищені для транспортування і на місцях застосування.

Протравлена ​​поверхню видно безпосередньо - це дозволяє контролювати хід і завершення процесу травлення.

ПризначенняПризначений для використання при металографічному контролі і аналізі різних габаритних деталей.
ВиконанняПортативний
Напруга, регульованаВід 0 до 60В
Сила струму, регульованаВід 0 до 5А
Потужність, регульованаВід 0 до 30Вт
Параметри підключення до ел. мережі:
- напруга;220В ±5%
- частота.50Гц

З 2011 року науково-виробниче підприємство «УКРІНТЕХ» успішно працює і розвивається в області контролю якості матеріалів та промислових виробів.

Контакти

ТОВ НВП "Укрінтех":
м.Харків, вул.Ковтуна, буд.50, корпус "А-5"

Для пошти:
а/с 2304, Харків-1, 61001, Україна

ТОВ НВП "Укрінтех"
+38 (050) 499-09-89; +38 (067) 560-89-39
+38 (067) 575-45-10; +38 (057) 768-09-02

"ЦНД Лабораторія"
+38 (098) 262-48-92

Компанія

Виробництво і постачання
випробувального обладнання, устаткування для металографії, приладів НК та ін.

Сервісний центр
Ремонт, сервісне обслуговування і модернізація обладнання.

Центр незалежних досліджень

Акредитована випробувальна лабораторія.